• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bakan Hulusi Akar’ın bilgisi yoksa MİT’e sorabilir... Saygı Öztürk gece yarısı operasyonuyla yırttı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ı rehin alan FETÖ'cülerle düşüp kalkan Sözcü yazarı Saygı Öztürk'ün, Akar tarafından düzenlenen toplantıya davet edilmesini eleştiren Karahasanoğlu, Sözcü'nün FETÖ iddianamesinde Öztürk'ün de isminin geçtiğini söyledi.

Yeniakit Publisher
2020-01-16 16:58:00 -
Bakan Hulusi Akar’ın bilgisi yoksa MİT’e sorabilir... Saygı Öztürk gece yarısı operasyonuyla yırttı

Akit TV’de Fatin Dağıstanlı’nın sunumu ve Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu’nun yorumlarıyla ekranlarınıza gelen Manşetlerin Dili’nde, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile gazetelerin Ankara Temsilcilerinin yaptığı toplantı masaya yatırıldı.

Kısa bir süre öncesine kadar FETÖ’cülerle düşüp kalkan Sözcü yazarı Saygı Öztürk’ün de toplantıda bulunmasını eleştiren Karahasanoğlu, bir diğer Sözcü yazarı Emin Çölaşan’ın da skandallarını hatırlattı.

Sözcü'nün FETÖ dosyasında Saygı Öztürk'ün de isminin olduğunu söyleyen Karahasanoğlu, bir gece yarısı operasyonuyla isminin iddianameden silindiğini söyledi. Karahasanoğlu, “Hulusi Akar'ın bilgisi yoksa MİT'e sorsun” dedi. 

Usta gazeteci, “Kafasına silah dayayan adamlarla Saygı Öztürk'ün her gün Samanyolu Haber'de nasıl aşna fişne görüşmeler yaptığını altını çizeyim.” diye konuştu.

Programın ilgili bölümü şu şekilde:

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

MİHRALİ BEY

BELKİ DEVLETİN ADAMIYDI OLAMAZ MI...BU DEVLET AKLI BÖYLE BİR DEVASA ULUSLARARASI BİR PROJEYİ NASIL ÇÖKERTTİ HER HALDE BİR GÜNDE OLMADI BU İŞLER....
 • Yanıtla

akın

Belki o da, bu da, devletin adamıdır deyip kimse hakkında bir şey söylenmeyecek mi? Sonu gelmez. Zahirde neyse ona göre yorum yapılmalı.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23