• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Akit’e dil uzatan Bülent Aydemir ve HaberTürk’e ayar üstüne ayar! Utanmanız varsa kadın bacakları göstermek için yaptığınız haberlere bakın

HaberTürk TV Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir, Akit’te “Kadını dövmeyi tarif eden” bir yazı yayınlandığını iddia ederek adeta element uydurdu. Kendi kurumunun skandal haberlerini görmezden gelerek canlı yayında, tüm Türkiye’nin gözü önünde Akit’e açıkça iftira atan Aydemir’e, Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü, Hukukçu Ali İhsan Karahasanoğlu cevabını verdi.

2019-12-04 16:23:00 -
Akit’e dil uzatan Bülent Aydemir ve HaberTürk’e ayar üstüne ayar! Utanmanız varsa kadın bacakları göstermek için yaptığınız haberlere bakın

 yeniakit.com.tr  HaberTürk TV Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir, bir günde iki skandalla rekor kırdı. Kadına şiddet konusunda Kur’an ayetlerine çekidüzen verilmesi gerektiğini savunan Aydemir, aynı programda bir de Akit’e iftira atarak adeta tüy dikti. Aydemir, Akit gazetesinde kadınların nasıl dövüleceğinin tarif edildiği bir yazı yayınlandığını belirterek, kadına şiddeti meşru gördüğümüz yönünde algı oluşturmaya çalıştı. Aynı zamanda Aydemir, söz konusu yazının hangi yazara ait olduğunu belirtmeden, adeta kanıtsız olduğunu da gözler önüne serdi.

Akit TV’de Fatin Dağıstanlı’nın sunumuyla ekranlarınıza gelen Manşetlerin Dili’nde, söz konusu iftira ve HaberTürk’ün skandal haberleri masaya yatırıldı. Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu, Aydemir’e anlayacağı dilden kanıtlarıyla cevabını verdi.

HaberTürk’te ben geylerin savunuculuğunu yapan yazarları biliyorum. Bilmiyorsa ben aktarayım kendisine.” diyen Karahasanoğlu, “Pedofili hastası olan yazarları biliyorum. Aktarayım kendisine. Homoseksüelliği savunan adamları biliyorum. 50 bin insanı katleden PKK’yı savunanları biliyorum. Ben kendisine aktarayım onları. Hem de öyle bir kere, iki kere değil.” şeklinde konuştu.

Akit’te öyle bir yazının çıkmadığını vurgulayan Karahasanoğlu, “O akşamdan kalma herhalde, kafası başka yerlere gitmiş.” ifadesini kullandı.

Karahasanoğlu şunları söyledi:

Onu arayana kadar ben Bülent Aydemir’e tavsiye ediyorum; kendi gazetesinde geyleri, lezbiyenleri, PKK’yı savunan adamların, kadınların peşine düşsün de eğer gazetecilik yapacaksa onu söylesin. Öyle sapkın mapkın gibi laflarla gündeme gelmesin. Sapkının kim olduğunu dünya biliyor. İnsanlık tarihi boyunca sapkınlığın homoseksüellik olduğunu, geylik lezbiyenlik olduğunu bütün dünya biliyor ama bir avuç Avrupalı’nın bize üçüncü sınıf cinsiyet diye dayattığı o işleri Bülent Aydemir televizyonunda takdim edecek, güzelleyecek... kendisi yapmasa bile birlikte çalıştığı mesai arkadaşları yapacak, sonra da bize kalkacak, ‘efendim kadınların dövülmesini destekleyen bir gazete ve yazar var’ diye kendince, aklınca eleştiri getirecek.

Daha sonra Karahasanoğlu, HaberTürk gazetesi kapanmadan önceki skandal haberleri hatırlattı... İşte programın ilgili bölümü:

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

kibarcik

adam b esmlesız zıhniyetın tezahürü odugundan edepo adap dını yasaklar öğütler bunlar ıcın haşa yok hükmündedir lakın leşleri musallaaya geldıgınde ıstselerde ıstemeselerde görecekler cünkü ölüm var veselam
 • Yanıtla

MUHAMMET KOÇ

TEBRİKLER KARDEŞİM.YÜREĞİNE DİLİNE SAĞLIK..
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23