'150 Hatim ile 300 Yasin-i Şerif okuduk'

Şehit ve Gazi Aileleri Platformu Başkanı Fadime Ayten öncülüğünde gerçekleştiren 15 Temmuz özel programında şehitlerimiz için 150 Hatim ile 300 Yasin-i Şerif okundu. Teröristler ile onların destekçilerini lanetleyen Ayten, "Biz bir ölür bin diriliriz." mesajını verdi.

17 Temmuz 2019 Çarşamba 23:13

 Taha Emre Özdemir  Yeniakit.com.tr 

15 Temmuz Şehit yakınları ile gazilerin buluştuğu programda okunan 150 Haitm'in duası yapırken yine şehitlerimiz için 300 Yasin-i Şerif okundu.

"15 Temmuz bir destandır." diyen Şehit ve Gazi Aileleri Platformu Başkanı Fadime Ayten, "Bunu unutturmamak adına programlar yapmaya devam edeceğiz. Düzenlediğimiz özel programda Şehit aileleri ve gazilerle biraraya geldik. Onlar için okunan 150 Hatim'in duasını yaptık." ifadelerini kullandı.

Fadime Ayten sözlerine şöyle devam etti:

"Şehitler bizim şehidimiz. Gaziler bizim gazimiz. Herkesin de bu düşünceye sahip olması gerekir. 15 Temmuz bir destandır. Terörü de teröre destek verenleri de lanetliyorum."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Temmuz 2019 Çarşamba 23:13

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    18 Ağustos 2019