• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Türkiye’ye resmen kapak attılar! Netflix’ten rezalette son perde

2020-09-24 18:47:41
Türkiye’ye resmen kapak attılar! Netflix’ten rezalette son perde

İğrenç içerikleriyle büyük tepki toplayan Netflix, Türkiye’ye resmen kapak attı. Tepki çeken dizilerin ardından şimdi de film çekmeye karar verdi. İçeriğinde bulunun iğrenç dizi ve filmlerle tüm dünyada tepkilerin hedefindeki dijital dizi ve film izleme platformu Netflix, Türkiye’deki skandal çalışmalarını giderek genişletiyor.

#1
Foto - Daha Netflix Türkiye’de yayınlanan ‘Atiye’ ve ‘Aşk 101’ gibi ahlaksızlığın diz boyu olduğu diziler büyük tepki çekerken bu tarz internet platformlarının denetim altına alınması gündeme gelmiş ancak muhalefet partilerinin itirazları nedeniyle süreç sekteye uğramıştı.

Daha Netflix Türkiye’de yayınlanan ‘Atiye’ ve ‘Aşk 101’ gibi ahlaksızlığın diz boyu olduğu diziler büyük tepki çekerken bu tarz internet platformlarının denetim altına alınması gündeme gelmiş ancak muhalefet partilerinin itirazları nedeniyle süreç sekteye uğramıştı.

#2
Foto - ‘Atiye’ adlı dizide yer alan ahlaksız sahneler büyük tepki çekmişti.

‘Atiye’ adlı dizide yer alan ahlaksız sahneler büyük tepki çekmişti.

#3
Foto - Netflix son olarak çocuk istismarının yapıldığı ve tüm dünyada büyük infial uyandıran

Netflix son olarak çocuk istismarının yapıldığı ve tüm dünyada büyük infial uyandıran "Cuties/Minnoşlar" isimli rezil diziyle gündeme geldi. Skandal dizi RTÜK’ün kararıyla “Netflix Türkiye” kataloğundan kaldırıldı.

#4
Foto - SON REZALET! ŞİMDİ DE FİLM ÇEKECEKLER- Televizyonlarda uygulanan denetim mekanizmasının internette tam anlamıyla işletilememesini fırsat bilen Netflix Türkiye’deki projelerini giderek genişletiyor. Skandal içerikleriyle toplum ahlakını dejenerasyona uğratmaya kararlı olan platform, skandal dizilerin ardından şimdi de Türkiye’de film çekmeye karar verdi. Yeni filmin oyuncuları arasında Show TV’de yayınlanan şiddet içerikli skandal dizi Çukur’da yer alan bazı oyuncular da bulunuyor. Skandal içeriklerin yayınlamaya devam edildiği Netflix’in ne zaman denetim altına alınacağı merak edilirken sosyal medyada kullanıcılar, internette ahlaksızlık içeriklerin bu kadar kolay yayınlanabilmesine izin verilmemesi gerektiğini dile getiriliyor.

SON REZALET! ŞİMDİ DE FİLM ÇEKECEKLER- Televizyonlarda uygulanan denetim mekanizmasının internette tam anlamıyla işletilememesini fırsat bilen Netflix Türkiye’deki projelerini giderek genişletiyor. Skandal içerikleriyle toplum ahlakını dejenerasyona uğratmaya kararlı olan platform, skandal dizilerin ardından şimdi de Türkiye’de film çekmeye karar verdi. Yeni filmin oyuncuları arasında Show TV’de yayınlanan şiddet içerikli skandal dizi Çukur’da yer alan bazı oyuncular da bulunuyor. Skandal içeriklerin yayınlamaya devam edildiği Netflix’in ne zaman denetim altına alınacağı merak edilirken sosyal medyada kullanıcılar, internette ahlaksızlık içeriklerin bu kadar kolay yayınlanabilmesine izin verilmemesi gerektiğini dile getiriliyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23