• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
WhatsApp'tan güvenlik bilgilendirmesi

2022-05-22 00:42:37
WhatsApp'tan güvenlik bilgilendirmesi

Meta'nın haberleşme uygulması WhatsApp, kullanıcıları için uçtan uca şifreleme için bir bilgilendirme metni ekledi.

#1
Foto - WhatsApp, iOS kullanıcıları için uçtan uca şifrelemenin önemini ortaya koymak için bir Beta sürümü yayınladı. Platform, yeni özellikleri ve politikalarıyla kullanıcılarına gizlilik ve güvenlik konusuna önem verdiği hatırlatmaya çalışıyor.

WhatsApp, iOS kullanıcıları için uçtan uca şifrelemenin önemini ortaya koymak için bir Beta sürümü yayınladı. Platform, yeni özellikleri ve politikalarıyla kullanıcılarına gizlilik ve güvenlik konusuna önem verdiği hatırlatmaya çalışıyor.

#2
Foto - Peki, WhatsApp yeni uçtan uça şifreleme özelliği nasıl görünüyor ve ne işe yarayacak? Habere hep birlikte göz atalım.

Peki, WhatsApp yeni uçtan uça şifreleme özelliği nasıl görünüyor ve ne işe yarayacak? Habere hep birlikte göz atalım.

#3
Foto - Popüler haberleşme uygulaması WhatsApp, yeni Beta sürümünde uçtan uca şifrelemenin önemini hatırlatan bilgilendirme metni ekledi.

Popüler haberleşme uygulaması WhatsApp, yeni Beta sürümünde uçtan uca şifrelemenin önemini hatırlatan bilgilendirme metni ekledi.

#4
Foto - Uçtan uca şifrelemeyle ilgili olan metinde, özelliğin ne sunduğunu ve neleri kapsadığı kullanıcılara hatırlatılıyor.

Uçtan uca şifrelemeyle ilgili olan metinde, özelliğin ne sunduğunu ve neleri kapsadığı kullanıcılara hatırlatılıyor.

#5
Foto - Uçtan uca şifreleme, WhatsApp’ın en önemli özelliklerinden biri olarak görülüyor.

Uçtan uca şifreleme, WhatsApp’ın en önemli özelliklerinden biri olarak görülüyor.

#6
Foto - Çünkü özellik, kullanıcı gizliliği ve güvenliği açısından büyük bir önem taşıyor.

Çünkü özellik, kullanıcı gizliliği ve güvenliği açısından büyük bir önem taşıyor.

#7
Foto - Uygulama, şifreleme için hazırladığı bilgilendirme metninde şunları belirtti:

Uygulama, şifreleme için hazırladığı bilgilendirme metninde şunları belirtti:

#8
Foto - iOS 22.11.0.73 güncellemesi için yeni WhatsApp beta sürümüne güncelleme yapıldıktan sonra, durum güncellemelerinizin, arama geçmişinizin, sohbet listenizin ve cihaz listenizin altında uçtan uca şifreleme için yeni bir alt bilgi görünür.

iOS 22.11.0.73 güncellemesi için yeni WhatsApp beta sürümüne güncelleme yapıldıktan sonra, durum güncellemelerinizin, arama geçmişinizin, sohbet listenizin ve cihaz listenizin altında uçtan uca şifreleme için yeni bir alt bilgi görünür.

#9
Foto - Alt bilgiye dokunulduğunda görünen sayfa, insanlara uçtan uca şifreleme ile neyin güvence altına alındığını bildirir: metin ve sesli mesajlar, sesli ve görüntülü aramalar, fotoğraflar, videolar ve belgeler, konum paylaşımı ve durum güncellemeleri.

Alt bilgiye dokunulduğunda görünen sayfa, insanlara uçtan uca şifreleme ile neyin güvence altına alındığını bildirir: metin ve sesli mesajlar, sesli ve görüntülü aramalar, fotoğraflar, videolar ve belgeler, konum paylaşımı ve durum güncellemeleri.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23