• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
12
Uzmanlar açıkladı: Bu besinler sigara bıraktırıyor

2020-08-05 09:13:38
Uzmanlar açıkladı: Bu besinler sigara bıraktırıyor

Uzmanlar doğru beslenmenin, vücuda birçok zararı bulunan sigarayı bırakma sürecinde önemli bir rol üstlendiğini belirtiyor. Doğadaki birçok besin hem sigarayı bırakmaya hem de bıraktıktan sonra kilo kontrolüne yardımcı oluyor.

#1
Foto - Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci Arpacı sigarayı bırakmaya yardımcı olan besinleri sıraladı. İşte o besinler...

Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci Arpacı sigarayı bırakmaya yardımcı olan besinleri sıraladı. İşte o besinler...

#2
Foto - ZENCEFİL AKCİĞERLERİ TEMİZLER Sigara içen birçok kişi bu alışkanlıktan kurtulmanın zorluğunun yanı sıra bıraktıktan sonra alacağı kiloların korkusu nedeniyle de sigarayı bırakamamaktadır.

ZENCEFİL AKCİĞERLERİ TEMİZLER Sigara içen birçok kişi bu alışkanlıktan kurtulmanın zorluğunun yanı sıra bıraktıktan sonra alacağı kiloların korkusu nedeniyle de sigarayı bırakamamaktadır.

#3
Foto - Ancak bazı doğal kaynaklar hem sigara bırakmaya hem de sigarayı bıraktıktan sonra alışkanlıkları etkileyerek kilo almamaya da yardımcı olabiliyor. Bu konuda yardımcı olacak ilk besin zencefildir.

Ancak bazı doğal kaynaklar hem sigara bırakmaya hem de sigarayı bıraktıktan sonra alışkanlıkları etkileyerek kilo almamaya da yardımcı olabiliyor. Bu konuda yardımcı olacak ilk besin zencefildir.

#4
Foto - Zencefil akciğerlerin temizlenmesi için oldukça etkili bir besindir. Zencefili çaya ya da yemeklere ekleyerek tüketebilirsiniz.

Zencefil akciğerlerin temizlenmesi için oldukça etkili bir besindir. Zencefili çaya ya da yemeklere ekleyerek tüketebilirsiniz.

#5
Foto - Meyankökü gibi güçlü aromasıyla kişiyi rahatlatır ve sigara içme ihtiyacı bastırır.

Meyankökü gibi güçlü aromasıyla kişiyi rahatlatır ve sigara içme ihtiyacı bastırır.

#6
Foto - SARIMSAK ARINMA SAĞLIYOR İçeriğindeki manganez, silisyum, kükürt, sülfür bileşikleri gibi birçok madde ile iyi bir antibiyotik ve antioksidan olan sarımsağın düzenli bir şekilde tüketilmesi vücuda birçok fayda sağlar.

SARIMSAK ARINMA SAĞLIYOR İçeriğindeki manganez, silisyum, kükürt, sülfür bileşikleri gibi birçok madde ile iyi bir antibiyotik ve antioksidan olan sarımsağın düzenli bir şekilde tüketilmesi vücuda birçok fayda sağlar.

#7
Foto - Vücudun arınmasını sağlayan sarımsak aynı zamanda, sigara içme alışkanlığına karşı savaşta da yardımcıdır. Sarımsak özellikle yemeklerde kullanıldığında C vitamini ve antioksidan etkisi ile tokluk hissi verir, kilo korumaya destek olur.

Vücudun arınmasını sağlayan sarımsak aynı zamanda, sigara içme alışkanlığına karşı savaşta da yardımcıdır. Sarımsak özellikle yemeklerde kullanıldığında C vitamini ve antioksidan etkisi ile tokluk hissi verir, kilo korumaya destek olur.

#8
Foto - DÜZENLİ TARÇIN TÜKET SİGARAYI BIRAK Sigarayı bırakırken yardımcı olan besinlerden biri de kan şekerini dengeleyen tarçındır.

DÜZENLİ TARÇIN TÜKET SİGARAYI BIRAK Sigarayı bırakırken yardımcı olan besinlerden biri de kan şekerini dengeleyen tarçındır.

#9
Foto - Düzenli tüketilmesi sigarayı bırakma sürecinde önemlidir. Tarçın iyi bir antioksidandır.

Düzenli tüketilmesi sigarayı bırakma sürecinde önemlidir. Tarçın iyi bir antioksidandır.

#10
Foto - GÜNDE BİR MOR ERİK Yüksek antioksidan etkisi ve lif içeriği ile sigarayı bırakmaya yardımcı bir diğer besin mor erik diğer adıyla mürdüm eriğidir.

GÜNDE BİR MOR ERİK Yüksek antioksidan etkisi ve lif içeriği ile sigarayı bırakmaya yardımcı bir diğer besin mor erik diğer adıyla mürdüm eriğidir.

#11
Foto - Bu süreçte düzenli olarak günde 1 tane tüketilmesi demir emilimine destek verir. C vitamini açısından zengin olan mor erik iyi bir A-B2 vitamini ve potasyum kaynağıdır.

Bu süreçte düzenli olarak günde 1 tane tüketilmesi demir emilimine destek verir. C vitamini açısından zengin olan mor erik iyi bir A-B2 vitamini ve potasyum kaynağıdır.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı