• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
19
Türkiye mi Yunanistan mı? Ruslardan olay cevaplar

2020-09-17 10:45:08
Türkiye mi Yunanistan mı? Ruslardan olay cevaplar

Türkiye ile Yunanistan arasında Doğu Akdeniz’de gerilim tırmanıyor. Yunanistan’ın provokasyonları sonrası bölgede yükselen tansiyonun masada çözülüp çözülmeyeceğine ilişkin belirsizlik de sürüyor.

#1
Foto - Son günlerde gündeme gelen ‘Türkiye ile Yunanistan savaşırsa ne sonuç çıkar?’ sorusu gündemden düşmüyor.

Son günlerde gündeme gelen ‘Türkiye ile Yunanistan savaşırsa ne sonuç çıkar?’ sorusu gündemden düşmüyor.

#2
Foto - Yunanistan Başbakanı Miçotakis'in sözde tehditleri sürekli havada kalırken PGP INTERNATIONAL tarafından yapılan araştırmada Ruslara, ‘Türkiye mi askeri anlamda güçlü yoksa Yunanistan mı?’ sorusu soruldu. İşte Rus vatandaşlarından gelen cevaplar...

Yunanistan Başbakanı Miçotakis'in sözde tehditleri sürekli havada kalırken PGP INTERNATIONAL tarafından yapılan araştırmada Ruslara, ‘Türkiye mi askeri anlamda güçlü yoksa Yunanistan mı?’ sorusu soruldu. İşte Rus vatandaşlarından gelen cevaplar...

#3
Foto - Türkiye eskiden beri Türkiye ile işbirliği yapıyor. Onlarla yakın ilişkilerimiz var. Silah satın alıyorlar ve bu yüzden Yunanistan’a karşı güçlüdür.

Türkiye eskiden beri Türkiye ile işbirliği yapıyor. Onlarla yakın ilişkilerimiz var. Silah satın alıyorlar ve bu yüzden Yunanistan’a karşı güçlüdür.

#4
Foto - Türkiye ekonomik anlamda Yunanistan’dan daha güçlü. Yunanistan zayıf bu anlamda Türkiye daha önde.

Türkiye ekonomik anlamda Yunanistan’dan daha güçlü. Yunanistan zayıf bu anlamda Türkiye daha önde.

#5
Foto - Türkiye isterse iki günde Yunanlıları ve adaları geri alır. Türkiye isterse gerçekten adaları geri alır.

Türkiye isterse iki günde Yunanlıları ve adaları geri alır. Türkiye isterse gerçekten adaları geri alır.

#6
Foto - Türkiye’nin daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Çünkü Yunanistan ile alakalı bir şey duymuyoruz. Türkiye’yi kendimize daha yakın hissediyoruz.

Türkiye’nin daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Çünkü Yunanistan ile alakalı bir şey duymuyoruz. Türkiye’yi kendimize daha yakın hissediyoruz.

#7
Foto - Ben askeri uzman değilim ama Yunanistan ile Türkiye arasında bir savaş olmayacak.

Ben askeri uzman değilim ama Yunanistan ile Türkiye arasında bir savaş olmayacak.

#8
Foto - Bilmiyorum ama Türkiye daha güçlü duruyor.

Bilmiyorum ama Türkiye daha güçlü duruyor.

#9
Foto - Askeri anlamda çok yorum yapamam ama Türkiye’nin Yunanistan’dan daha güçlü olduğunu düşünüyorum.

Askeri anlamda çok yorum yapamam ama Türkiye’nin Yunanistan’dan daha güçlü olduğunu düşünüyorum.

#10
Foto - Yunanlılara acıyorum, Türkiye daha güçlü.

Yunanlılara acıyorum, Türkiye daha güçlü.

#11
Foto - Herkes kendi sınırlarını koruma hakkına sahip. Buna Rusya da dahil. Ben genel anlamda Yunanlıların Türklere karşı koyamayacağını düşünüyorum.

Herkes kendi sınırlarını koruma hakkına sahip. Buna Rusya da dahil. Ben genel anlamda Yunanlıların Türklere karşı koyamayacağını düşünüyorum.

#12
Foto - Türkiye, Doğu demek, Asya demek. Türkiye büyük bir güç. Ben bu yüzden Türkiye diyorum.

Türkiye, Doğu demek, Asya demek. Türkiye büyük bir güç. Ben bu yüzden Türkiye diyorum.

#13
Foto - Rus vatandaşlarına 'Türkiye ile mi Fransa ile mi ittifak yapmak istersiniz' sorusu da soruldu. Gelen cevaplar şu şekilde...

Rus vatandaşlarına 'Türkiye ile mi Fransa ile mi ittifak yapmak istersiniz' sorusu da soruldu. Gelen cevaplar şu şekilde...

#14
Foto - Rusya Doğu unsurları da içeriyor. Son yıllarda Türkiye ile ilişkilerimiz iyi. Ben bu anlamda Türkiye demek istiyorum. Tarihsel olarak da böyledir. Bence bu bizim yararımıza olandır.

Rusya Doğu unsurları da içeriyor. Son yıllarda Türkiye ile ilişkilerimiz iyi. Ben bu anlamda Türkiye demek istiyorum. Tarihsel olarak da böyledir. Bence bu bizim yararımıza olandır.

#15
Foto - Ben Türkiye'yi seçerim lakin Fransa'ya göre daha yakın bize. Türkiye ile Yunanistan arasında yaşanan gerilim ufak çatışmalardır. Büyük savaşlar değil. Genelde bu gerilimlerde bir verim alınmaz. Bu da ona benziyor.

Ben Türkiye'yi seçerim lakin Fransa'ya göre daha yakın bize. Türkiye ile Yunanistan arasında yaşanan gerilim ufak çatışmalardır. Büyük savaşlar değil. Genelde bu gerilimlerde bir verim alınmaz. Bu da ona benziyor.

#16
Foto - Ben Krasnodar'dan geliyorum ve Türkler bize genel anlamda iyi davranıyor. Siyasi anlaşmazlıklar olsa da aramız iyi. Ben Türkiye derim.

Ben Krasnodar'dan geliyorum ve Türkler bize genel anlamda iyi davranıyor. Siyasi anlaşmazlıklar olsa da aramız iyi. Ben Türkiye derim.

#17
Foto - Fransa ile aramız ya da yakınlığımız pek yok gibi. Ama Türkiye ile iyi durumdayız ve bu belirsizlik sürecinde sınırlarımızı ortak olarak açtık. Bu yüzden de Türkiye diyorum.

Fransa ile aramız ya da yakınlığımız pek yok gibi. Ama Türkiye ile iyi durumdayız ve bu belirsizlik sürecinde sınırlarımızı ortak olarak açtık. Bu yüzden de Türkiye diyorum.

#18
Foto - Zor bir soru ama kosmopolit olarak her ittifak ve yakın ilişki düşmanlıklardan iyidir.

Zor bir soru ama kosmopolit olarak her ittifak ve yakın ilişki düşmanlıklardan iyidir.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı