• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
11
TRT1'in yeni dizisinin başrolünden heyecanlandıran paylaşım

2021-01-18 18:52:22
TRT1'in yeni dizisinin başrolünden heyecanlandıran paylaşım

TRT1 ekranlarında Kıbrıs’ı anlatan çok özel bir yapım yakında izleyicilerle buluşacak.

#1
Foto - Payitaht Abdülhamid, Uyanış: Büyük Selçuklu ve Masumlar Apartmanı gibi dizilerle reytingleri sallayan TRT1 yeni projesiyle şimdiden çok konuşulmaya başladı.

Payitaht Abdülhamid, Uyanış: Büyük Selçuklu ve Masumlar Apartmanı gibi dizilerle reytingleri sallayan TRT1 yeni projesiyle şimdiden çok konuşulmaya başladı.

#2
Foto - Ahmet Kural, Pelin Karahan, Serkan Çayoğlu, Gülper Özdemir, Tayanç Ayaydın ve Devrim Saltoğlu gibi oyuncuları kadrosunda toplayan dizinin adı Kıbrıs Adası Kışı...

Ahmet Kural, Pelin Karahan, Serkan Çayoğlu, Gülper Özdemir, Tayanç Ayaydın ve Devrim Saltoğlu gibi oyuncuları kadrosunda toplayan dizinin adı Kıbrıs Adası Kışı...

#3
Foto - TMC Film tarafından hazırlıkları titizlikle yapılmakta olan Kıbrıs Ada Kışı isimli dizi ile ilgili bir süredir bilgiler geliyor. Diziden gelen son haber ise büyük merak uyandırdı.

TMC Film tarafından hazırlıkları titizlikle yapılmakta olan Kıbrıs Ada Kışı isimli dizi ile ilgili bir süredir bilgiler geliyor. Diziden gelen son haber ise büyük merak uyandırdı.

#4
Foto - Çekimlerinin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılacağı dizi için adaya giden ekip, yeni tip koronavirüs tebdirleri kapsamında karantinaya alınmıştı. 10 günlük karantinanın ve hazırlıkların yapılmasının ardından sonunda diziye start verildi.

Çekimlerinin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılacağı dizi için adaya giden ekip, yeni tip koronavirüs tebdirleri kapsamında karantinaya alınmıştı. 10 günlük karantinanın ve hazırlıkların yapılmasının ardından sonunda diziye start verildi.

#5
Foto - Serkan Çayoğlu, ilk müjdeyi instagram hesabından yaptığı paylaşım ile verdi. Çayoğlu’nun hayranlarını sevindirecek müjdeli başlama haberi geldi.

Serkan Çayoğlu, ilk müjdeyi instagram hesabından yaptığı paylaşım ile verdi. Çayoğlu’nun hayranlarını sevindirecek müjdeli başlama haberi geldi.

#6
Foto - Kıbrıs Adası Kışı için sette çekimler başladı ve ‘motor’ denildi. Çayoğlu, paylaşımıyla yeni dizisinden ilk müjdesiyle heyecanı da arttırdı.

Kıbrıs Adası Kışı için sette çekimler başladı ve ‘motor’ denildi. Çayoğlu, paylaşımıyla yeni dizisinden ilk müjdesiyle heyecanı da arttırdı.

#7
Foto - 1964 yılında başlayacak ve 1974 yılında Türkiye’nin düzenlediği Barış operasyonu ile de son bulacak dizinin yönetmenliğini Başar Başaran yapıyor.

1964 yılında başlayacak ve 1974 yılında Türkiye’nin düzenlediği Barış operasyonu ile de son bulacak dizinin yönetmenliğini Başar Başaran yapıyor.

#8
Foto - Kıbrıs Türklerinin yaşadığı acıların yeniden hatırlatılacak olan Kıbrıs Adası Kışı'nın senaryosunu da Emre Özdür kaleme alıyor.

Kıbrıs Türklerinin yaşadığı acıların yeniden hatırlatılacak olan Kıbrıs Adası Kışı'nın senaryosunu da Emre Özdür kaleme alıyor.

#9
Foto - RAUF DENKTAŞ'I OYNAYACAK İSİM BELLİ OLMUŞTU - TV100’den Birsen Altuntaş, Kıbrıs Ada Kışı dizisinde Rauf Denktaş’ı oynayacak ismin Devrim Saltoğlu olduğunu duyurmuştu.

RAUF DENKTAŞ'I OYNAYACAK İSİM BELLİ OLMUŞTU - TV100’den Birsen Altuntaş, Kıbrıs Ada Kışı dizisinde Rauf Denktaş’ı oynayacak ismin Devrim Saltoğlu olduğunu duyurmuştu.

#10
Foto - Devrim Saltoğlu’nun en son Star TV’nin final yapan Güvercin dizisinde Celil karakterini oynamıştı.

Devrim Saltoğlu’nun en son Star TV’nin final yapan Güvercin dizisinde Celil karakterini oynamıştı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23