• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Teşkilat'a direnemeyip ekranlara veda ediyorlar! Kurtlar Vadisi iddiası yeniden...

2021-12-01 17:31:02
Teşkilat'a direnemeyip ekranlara veda ediyorlar! Kurtlar Vadisi iddiası yeniden...

Pazar günleri reytingleri patlatan Teşkilat dizisi yoluna mükemmel bir şekilde devam ederken bir dizi final yapmak zorunda kaldı.

#1
Foto - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kurtlar Vadisi’nin senaristliğini yaptığı Bahadır Özdener’in şirketi BVB Yapım tarafından çekilen önemli bir yapım ekranlara veda ediyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kurtlar Vadisi’nin senaristliğini yaptığı Bahadır Özdener’in şirketi BVB Yapım tarafından çekilen önemli bir yapım ekranlara veda ediyor.

#2
Foto - Başrollerinde Berfu Nilsu Aktaş, Savaş Özdemir ve Genco Özak’ın yer aldığı Benim Hayatım dizisinden hayranlarını üzecek haber geldi. Star TV'de her pazar akşamı saat 20.00'de ekranlara gelen ve bir süredir reyting listelerinde rakiplerinin gerisinde dizinin yayın günü flaş bir kararla perşembe günü olarak değiştirilmişti

Başrollerinde Berfu Nilsu Aktaş, Savaş Özdemir ve Genco Özak’ın yer aldığı Benim Hayatım dizisinden hayranlarını üzecek haber geldi. Star TV'de her pazar akşamı saat 20.00'de ekranlara gelen ve bir süredir reyting listelerinde rakiplerinin gerisinde dizinin yayın günü flaş bir kararla perşembe günü olarak değiştirilmişti

#3
Foto - . Ancak yapılan müdahaleler dizinin kötü gidişatını değiştirmedi. Benim Hayatım dizisi aralık ayında final yapacak.

. Ancak yapılan müdahaleler dizinin kötü gidişatını değiştirmedi. Benim Hayatım dizisi aralık ayında final yapacak.

#4
Foto - Final çıkışı sonrası senarist ve yapımcı Bahadır Özdener boşa çıktı. Birçok kişi ‘Kurtlar Vadisi yeniden’ çağrılarını yeniden gündeme getirdi.

Final çıkışı sonrası senarist ve yapımcı Bahadır Özdener boşa çıktı. Birçok kişi ‘Kurtlar Vadisi yeniden’ çağrılarını yeniden gündeme getirdi.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23