• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
Şevval Şahin'in rezaletine sahip çıktılar! Ünlü isimlerden Şahin'e destek

2020-10-26 10:28:42
Şevval Şahin'in rezaletine sahip çıktılar! Ünlü isimlerden Şahin'e destek

"Miss Turkey 2018" adlı rezil yarışmada sözde ‘Türkiye güzeli’ seçilen ve kokuşmuş magazin medyasının pohpohladığı Şevval Şahin'in katıldığı bir programda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın kim olduğunu bilemedi ve İstiklal Marşı'nı okuyamadı.

#1
Foto - Sorulara cevap verememesinin ardından yayını terk eden sözde Türkiye'nin güzeli seçilen Şahin'in bu anları sosyal medyanın gündemine oturdu. Şahin'e tepkiler çığ gibi büyüdü.

Sorulara cevap verememesinin ardından yayını terk eden sözde Türkiye'nin güzeli seçilen Şahin'in bu anları sosyal medyanın gündemine oturdu. Şahin'e tepkiler çığ gibi büyüdü.

#2
Foto - Tepkilerin yanı sıra bazı ünlü isimler de Şahin'e destek olmaya çalıştı. Deniz Akkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,

Tepkilerin yanı sıra bazı ünlü isimler de Şahin'e destek olmaya çalıştı. Deniz Akkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Kimse kusura bakmasın yayına sırf aşağılamak için konuk çağırmak yayıncılık etik kurallarına sığmaz. Bu vicdanı bir meseledir. Ben de defalarca eleştirdim programımda. Evet, yaptığı hatalar var. Ama yayıncılık bu değil. Konuk programın namusudur, böyle tecavüz edemesiniz. CNN Türk hiç yakışmadı." ifadelerini kullandı.

#3
Foto - TANEM SİVAR Ben asıl, gencecik hayatının neredeyse tamamını başka bir ülkede geçirmiş bir kızı aralarına alıp küçümser, dalga geçer ve rencide edercesine reyting uğruna bu duruma sokan iki kadına (hemcinsimize) üzüldüm. Sözde en önemli haber kanallarımızdan birinde asıl yapmaları gerekenin bambaşka isimlere bambaşka ve çok daha önemli konularda soru sormak ve sıkıştırmak olduğunu da çok iyi biliyorlardır eminim. (Bu arada bu soruların cevabını billip bilmemesi değil konu) Bu soruların cevaplarının bilinmemesi elbette çok üzücü bu başka bir konu ve kesinlikle çok önemli. Ama bir genç kıza sorduğunuz 20 sorunun 20'sinde de aşağılamak, hepsinde ve sürekli rencide etmek... Zaten tek soru ile o çok vermek istediğiniz mesajı, algıyı verebilirdiniz. Acı olan üslup ve daha acı olan iki kadının bunu bunu önemli bir haber kanalında reyting için yapması.

TANEM SİVAR Ben asıl, gencecik hayatının neredeyse tamamını başka bir ülkede geçirmiş bir kızı aralarına alıp küçümser, dalga geçer ve rencide edercesine reyting uğruna bu duruma sokan iki kadına (hemcinsimize) üzüldüm. Sözde en önemli haber kanallarımızdan birinde asıl yapmaları gerekenin bambaşka isimlere bambaşka ve çok daha önemli konularda soru sormak ve sıkıştırmak olduğunu da çok iyi biliyorlardır eminim. (Bu arada bu soruların cevabını billip bilmemesi değil konu) Bu soruların cevaplarının bilinmemesi elbette çok üzücü bu başka bir konu ve kesinlikle çok önemli. Ama bir genç kıza sorduğunuz 20 sorunun 20'sinde de aşağılamak, hepsinde ve sürekli rencide etmek... Zaten tek soru ile o çok vermek istediğiniz mesajı, algıyı verebilirdiniz. Acı olan üslup ve daha acı olan iki kadının bunu bunu önemli bir haber kanalında reyting için yapması.

#4
Foto - DOĞA RUTKAY KAMAL Ne manasız! Belli ki bilmiyor kız. Küçük düşsün diye bile bile eziyorlar. Üstelik zevk alırcasına. Televizyon programcısı evinde misafir ağırlar gibi ağırlar konuğunu, racon budur. Aşağılamak, küçük düşürmek değildir! Ben izlerken, konuğa değil daha çok sunanların yerine utandım.

DOĞA RUTKAY KAMAL Ne manasız! Belli ki bilmiyor kız. Küçük düşsün diye bile bile eziyorlar. Üstelik zevk alırcasına. Televizyon programcısı evinde misafir ağırlar gibi ağırlar konuğunu, racon budur. Aşağılamak, küçük düşürmek değildir! Ben izlerken, konuğa değil daha çok sunanların yerine utandım.

#5
Foto - PINAR ALTUĞ ATACAN Bir kadının başka bir kadını 'kendince' rezil etmeye çalışması ve bununla böbürlenip, reyting almaya çalışması, üstelik de saygın bir haber kanalında, sonra da 'kadına şiddete karşıyız' söylemleri... Şiddet sadece el kaldırmak mı? Soruları bildi, bilmedi kısmına gelemiyorum bile...

PINAR ALTUĞ ATACAN Bir kadının başka bir kadını 'kendince' rezil etmeye çalışması ve bununla böbürlenip, reyting almaya çalışması, üstelik de saygın bir haber kanalında, sonra da 'kadına şiddete karşıyız' söylemleri... Şiddet sadece el kaldırmak mı? Soruları bildi, bilmedi kısmına gelemiyorum bile...

#6
Foto - BAHAR ŞAHİN Kadına şiddeti savunanlar, kadına şiddetin en büyüğünü yapıyorlar. Asıl cahillik; azıcık reyting uğruna bu kızı malzeme yapmaları. Şevval Şahin'i tanımam ama yapılan şiddete karşıyım. Türkiye'de büyümemesine rağmen veremediği cevaplarla onu sınayamazsınız. İğrençsiniz. Konuyu güzel bir şarkıyla kapatmak istiyorum. 'Su gibi' kızı üzenlerin Allah belasını versin. Yazılanlara ben üzüldüm. Şu pozitifliğimi yaymak istiyorum. Bayılırız zaten birini linç etmeye, değil mi?

BAHAR ŞAHİN Kadına şiddeti savunanlar, kadına şiddetin en büyüğünü yapıyorlar. Asıl cahillik; azıcık reyting uğruna bu kızı malzeme yapmaları. Şevval Şahin'i tanımam ama yapılan şiddete karşıyım. Türkiye'de büyümemesine rağmen veremediği cevaplarla onu sınayamazsınız. İğrençsiniz. Konuyu güzel bir şarkıyla kapatmak istiyorum. 'Su gibi' kızı üzenlerin Allah belasını versin. Yazılanlara ben üzüldüm. Şu pozitifliğimi yaymak istiyorum. Bayılırız zaten birini linç etmeye, değil mi?

#7
Foto - HAZAL KAYA Model Şevval Şahin'e destek veren oyuncu Hazal Kaya, Tanem Sivar'ın paylaşımını kendi sayfasında yayınlayarak

HAZAL KAYA Model Şevval Şahin'e destek veren oyuncu Hazal Kaya, Tanem Sivar'ın paylaşımını kendi sayfasında yayınlayarak "Tanem içimden geçenleri yazmış" notunu düştü.

#8
Foto - ENİS ARIKAN Bu model kızımıza yapılan programı izledim. Ya gerçekten üzerimden sinirini atamıyorum. Yani o iki sunucu kadına söylemek istediğim o kadar çok şey var ki... Kızın bilgisizliğine kızmamız gereken yerde ne yazık ki size kızıyoruz. Çünkü o kadar art niyetlisiniz ki. Ne yaptınız, 21 yaşındaki bir kızı oraya getirmeden evvel planladınız. 'Bunu sorarsak bilemez, böyle de rezil olur biz de konuşuluruz' mu dediniz? Planınız neydi? Bir dakika sonra kızın gözü titriyor, sesi titriyor, menajerine sesleniyor ki menajeri hakkında yüz tane şey söylemek istiyorum. Şu anda ona da ayrı bir kızıyorum. Ama ne yazık ki ne yaparsa yapsın orada o kız sizin kadar rezil olmadı. İyi insan olun, bir şeyler öğretmeye çalışın, insanları rencide etmeyin. İnşallah o kız okur gelişir. Ama önce iyi insan olmayı öğrenin Allah'ınızı seviyorsanız.

ENİS ARIKAN Bu model kızımıza yapılan programı izledim. Ya gerçekten üzerimden sinirini atamıyorum. Yani o iki sunucu kadına söylemek istediğim o kadar çok şey var ki... Kızın bilgisizliğine kızmamız gereken yerde ne yazık ki size kızıyoruz. Çünkü o kadar art niyetlisiniz ki. Ne yaptınız, 21 yaşındaki bir kızı oraya getirmeden evvel planladınız. 'Bunu sorarsak bilemez, böyle de rezil olur biz de konuşuluruz' mu dediniz? Planınız neydi? Bir dakika sonra kızın gözü titriyor, sesi titriyor, menajerine sesleniyor ki menajeri hakkında yüz tane şey söylemek istiyorum. Şu anda ona da ayrı bir kızıyorum. Ama ne yazık ki ne yaparsa yapsın orada o kız sizin kadar rezil olmadı. İyi insan olun, bir şeyler öğretmeye çalışın, insanları rencide etmeyin. İnşallah o kız okur gelişir. Ama önce iyi insan olmayı öğrenin Allah'ınızı seviyorsanız.

#9
Foto - HALUK LEVENT İstiklal Marşını yazabilmek, coğrafi bölgeleri bilmek insanı kültürlü yapmıyor. Tabii ki öğrenmeli, bilmeli ama bunu yeterli gören anlayış sığ bir anlayış. İnsan yaşadığı toplumun birçok sorununu algılayabilmeli, yaşadığı çevreyi de.

HALUK LEVENT İstiklal Marşını yazabilmek, coğrafi bölgeleri bilmek insanı kültürlü yapmıyor. Tabii ki öğrenmeli, bilmeli ama bunu yeterli gören anlayış sığ bir anlayış. İnsan yaşadığı toplumun birçok sorununu algılayabilmeli, yaşadığı çevreyi de.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23