• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
4
Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan skandal hareket! Ece Erken’in o andaki tavırları tepki çekti

2020-09-25 10:01:29
Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan skandal hareket! Ece Erken’in o andaki tavırları tepki çekti

Sunucu Ece Erken’in gayrimeşru ilişki yaşadığı evli ve 2 çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu, bir avukata yakışmayacak davranışlar sergiledi. Mahmutyazıcıoğlu, kendisine görüntüleyen muhabirleri tehdit etti. Ece Erken’in ise o andaki tavrı tepki çekti.

#1
Foto - Beşiktaş Spor Kulübü'nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğini yapan aynı zamanda evli ve 2 çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu skandalıyla gündeme geldi. Sunucu Ece Erken ile gayrimeşru ilişki yaşadığı ortaya çıkan Mahmutyazıcıoğlu, Nişantaşı’nda kendisini görüntüleyen muhabirleri tehdit etti.

Beşiktaş Spor Kulübü'nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğini yapan aynı zamanda evli ve 2 çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu skandalıyla gündeme geldi. Sunucu Ece Erken ile gayrimeşru ilişki yaşadığı ortaya çıkan Mahmutyazıcıoğlu, Nişantaşı’nda kendisini görüntüleyen muhabirleri tehdit etti.

#2
Foto - Nişantaşı’nda adeta ortalık karıştı. Görüntülendiklerini fark eden Şafak Mahmutyazıcıoğlu masadan kalkarak bir avukata yakışmayacak hareketler yaptı. Seçkin Şenvardar'ın haberine göre;

Nişantaşı’nda adeta ortalık karıştı. Görüntülendiklerini fark eden Şafak Mahmutyazıcıoğlu masadan kalkarak bir avukata yakışmayacak hareketler yaptı. Seçkin Şenvardar'ın haberine göre; "Bizi izin almadan çekemezsiniz" diyen avukat Mahmutyazıcıoğlu basın mensuplarının üzerine yürüdü. Mahmutyazıcıoğlu, "Beni şu an belki Marmaris'te biliyorlar. Bunu yapamazsınız. Sizinle hesaplaşacağım. O fotoğrafları silmeyin de bakalım neler oluyor?" diye tehdit etti. Ece Erken’in ise hiçbir şey olmamış gibi hareket etmesi tepki çekti.

#3
Foto - Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile gayrimeşru ilişki yaşadığı basına yansıyan Ece Erken’in Kovid-19 tedbirlerine uymadığı gerekçesiyle Bodrum’daki mekanı kapatılmıştı. Bu gelişmeden sonra Ece Erken büyük şok yaşadı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile gayrimeşru ilişki yaşadığı basına yansıyan Ece Erken’in Kovid-19 tedbirlerine uymadığı gerekçesiyle Bodrum’daki mekanı kapatılmıştı. Bu gelişmeden sonra Ece Erken büyük şok yaşadı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23