• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
4
Rezalet ki ne rezalet! "Karına sövseler ‘buyur abi akşam ben getireyim’ diyeceksin"

2024-02-27 17:32:09
Rezalet ki ne rezalet! “Karına sövseler ‘buyur abi akşam ben getireyim’ diyeceksin”

Trendyol, Galatasaray-Antalyaspor maçı sonrasında yorumcu Serdar Ali Çelikler'in karşılaşmanın yardımcı hakemi Mustafa Savranlar'a "Karına sövseler 'Buyur abi akşam ben getireyim' diyeceksin" sözleri üzerine, Vole programının sponsorluğuna son verdiğini açıkladı.

#1
Foto - Rezalet ki ne rezalet! "Karına sövseler ‘buyur abi akşam ben getireyim’ diyeceksin"

Galatasaray'ın 2-1 kazandığı Antalyaspor maçına hakem kararları damga vurdu. Galatasaray'ın attığı ikinci gol ve ilk kazandığı penaltı kararı tartışma konusu olurken eski hakemler maçın hakemi Abdulkadir Bitigen ve ekibini eleştirdi. Karşılaşmayı Vole YouTube kanalında yayımlanan "Son Round" programında değerlendiren Serdar Ali Çelikler, karşılaşmanın hakem ekibine tepki gösterdi. 

#2
Foto - Rezalet ki ne rezalet! "Karına sövseler ‘buyur abi akşam ben getireyim’ diyeceksin"

Çelikler, YouTube kanalı Vole'deki programda, "Ahlaksızlık, şerefsizlik, tiyatro izliyoruz. Mustafa Savranlar, Kerem Demirbay gözünün önünde Erdoğan’ı tutup atıyor, faul bayrağı kaldıramıyorsun. O pozisyon az daha gol olacaktı. Gözünün önünde görmüyorsun bir de yalandan bakıyorsun. 3 kere sana “f… off” diyor duymuyorsun, görmüyorsun. Çünkü sen adam değilsin. Hakem değilsin adam da değilsin. Senin anana avradına sövseler duymayacaksın. Karına sövseler “buyur abi akşam ben getireyim” diyeceksin. O haldesin. Çünkü siz ahlaksızsınız." ifadelerini kullanmış, ardından kişisel Instagram hesabından "özür" dilemişti.

#3
Foto - Rezalet ki ne rezalet! "Karına sövseler ‘buyur abi akşam ben getireyim’ diyeceksin"

Programın sponsoru Trendyol, bir açıklama yayınlayarak, Vole kanalıyla işbirliğini sonlandırdığını duyurdu. Trendyol açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Sporda saygı ve centilmenlik değerlerine bağlı kalmak, Trendyol olarak işbirliklerimizin temel prensibidir. Bu çerçevede, bir dijital spor kanalında sarf edildiğine üzülerek tanık olduğumuz ifadeler, kesinlikle tasvip edilemez. İlgili kanal ile olan iş birliğimizi sonlandırmış bulunmaktayız. Saygılarımızla kamuoyunun bilgisine sunarız."

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23