• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Reytingleri devirdi, attı! Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı'nda dikkat çeken tek eksik

2021-09-24 11:24:46
Reytingleri devirdi, attı! Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı'nda dikkat çeken tek eksik

Dün akşam 2. bölümüyle ekrana gelen Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisi reytingleri alt üst etti. Dizide seyircilerin dikkatini tek bir eksik çekti. İşte o detay...

#1
Foto - Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdulhamid, Mehmetçik, Uyanış: Büyük Selçuklu gibi tarihi dizileri seyirci ile buluşturan TRT'1, yeni sezonda Uyanış: Sultan Alparslan ve Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı gibi projeleri ekrana getirecek.

Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdulhamid, Mehmetçik, Uyanış: Büyük Selçuklu gibi tarihi dizileri seyirci ile buluşturan TRT'1, yeni sezonda Uyanış: Sultan Alparslan ve Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı gibi projeleri ekrana getirecek.

#2
Foto - Oyuncu kadrosu, hikayesi ve oluşturulan atmosfer ile geride bıraktığı iki bölümüyle dizi, reytingleri alt üst etti.

Oyuncu kadrosu, hikayesi ve oluşturulan atmosfer ile geride bıraktığı iki bölümüyle dizi, reytingleri alt üst etti.

#3
Foto - Midilli'den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan dizi; Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatıyor.

Midilli'den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan dizi; Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatıyor.

#4
Foto - Şimdiden izleyiciyi kendisine bağlayan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin söz konusu başarısını sezon geneline yayması ve yurt dışına da pazarlanması bekleniyor.

Şimdiden izleyiciyi kendisine bağlayan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin söz konusu başarısını sezon geneline yayması ve yurt dışına da pazarlanması bekleniyor.

#5
Foto - Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Pelin Akil Altan, Yetkin Dikinciler, Caner Topçu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Yiğit Özşener, Devrim Evin, Gülcan Arslan, Melis Babadağ gibi önemli oyuncuları kadrosunda bulunduran dizide hikayesi ve oluşturulan atmosfer ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Pelin Akil Altan, Yetkin Dikinciler, Caner Topçu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Yiğit Özşener, Devrim Evin, Gülcan Arslan, Melis Babadağ gibi önemli oyuncuları kadrosunda bulunduran dizide hikayesi ve oluşturulan atmosfer ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

#6
Foto - SEYİRCİNİN DİKKATİNİ ÇEKEN TEK EKSİK - Dizinin sürükleyici hikayesi ile geniş bir izleyici kitlesini kendisine bağladığı da reytinglerden anlaşılıyor. Tüm bu iyi yönlerine rağmen Barbaroslar dizisine yönelik bir eleştiri de dillerde dolaşmaya devam ediyor.

SEYİRCİNİN DİKKATİNİ ÇEKEN TEK EKSİK - Dizinin sürükleyici hikayesi ile geniş bir izleyici kitlesini kendisine bağladığı da reytinglerden anlaşılıyor. Tüm bu iyi yönlerine rağmen Barbaroslar dizisine yönelik bir eleştiri de dillerde dolaşmaya devam ediyor.

#7
Foto - Dizinin bir korsan denizciler algısına neden olmaması senaristlerin maharetine kalmış bir konu. Ayrıca dizide “Adalar Denizi” ifadesinin kullanılması da çok yerinde bir tercih olarak duruyor. Ancak hem hikayenin yavaş ilerlemesi hem de deniz sahnelerinde gemilerin yerinde duruyor olması izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

Dizinin bir korsan denizciler algısına neden olmaması senaristlerin maharetine kalmış bir konu. Ayrıca dizide “Adalar Denizi” ifadesinin kullanılması da çok yerinde bir tercih olarak duruyor. Ancak hem hikayenin yavaş ilerlemesi hem de deniz sahnelerinde gemilerin yerinde duruyor olması izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

#8
Foto - Dizi hayranları bu noktada yapımcıların dikkatini çekecek eleştiriler yapıyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi 3. yeni bölümü ile 30 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00’da TRT1’de izleyicileri ile buluşacak.

Dizi hayranları bu noktada yapımcıların dikkatini çekecek eleştiriler yapıyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi 3. yeni bölümü ile 30 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00’da TRT1’de izleyicileri ile buluşacak.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23