• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Pakistanlı oyuncudan olay Diriliş Ertuğrul ve Engin Altan Düzyatan yorumu!

2020-05-20 16:57:21
Pakistanlı oyuncudan olay Diriliş Ertuğrul ve Engin Altan Düzyatan yorumu!

Pakistanlı sinema oyuncusu Mehwish Hayat, Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan'a övgüler dizdi.

#1
Foto - TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz sezonlarda yayımlanan ve fırtınalar estiren dizi Diriliş Ertuğrul'un etkisi hala sürüyor. Dizi Türkiye'de ATV ekranlarında Kuruluş Osman olarak devam etse de yurt dışında Diriliş Ertuğrul yeni yeni yayımlanmaya başladı.

TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz sezonlarda yayımlanan ve fırtınalar estiren dizi Diriliş Ertuğrul'un etkisi hala sürüyor. Dizi Türkiye'de ATV ekranlarında Kuruluş Osman olarak devam etse de yurt dışında Diriliş Ertuğrul yeni yeni yayımlanmaya başladı.

#2
Foto - Pakistan'da da yayımlanmaya başlayan Diriliş Ertuğrul, izlenme rekorları kırmaya ise devam ediyor. Dizinin yurt dışında yayımlanmasıyla Engin Altan Düzyatan'ın ünü de sınırları aştı.

Pakistan'da da yayımlanmaya başlayan Diriliş Ertuğrul, izlenme rekorları kırmaya ise devam ediyor. Dizinin yurt dışında yayımlanmasıyla Engin Altan Düzyatan'ın ünü de sınırları aştı.

#3
Foto - Pakistanlı sinema oyuncusu Mehwish Hayat, Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncusu Engin Altan Düzyatan'ı En İyi Erkek Oyuncu Oscar Ödülü'nü alan Leonardo DiCaprio ile karşılaştırdı.

Pakistanlı sinema oyuncusu Mehwish Hayat, Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncusu Engin Altan Düzyatan'ı En İyi Erkek Oyuncu Oscar Ödülü'nü alan Leonardo DiCaprio ile karşılaştırdı.

#4
Foto - Mehwish Hayat, Diriliş Ertuğrul dizisinin Pakistan'da devlet televizyonunda Urduca yayımlanması kararını desteklediğini açıkladı.

Mehwish Hayat, Diriliş Ertuğrul dizisinin Pakistan'da devlet televizyonunda Urduca yayımlanması kararını desteklediğini açıkladı.

#5
Foto - Sosyal medyadan paylaşım yapan Mehwish, Diriliş Ertuğrul dizisinin tarihsel önemine dikkat çekerek,

Sosyal medyadan paylaşım yapan Mehwish, Diriliş Ertuğrul dizisinin tarihsel önemine dikkat çekerek, "Büyük ahlaki derslere sahip" olduğunu söylediği diziye de övgüler yağdırdı.

#6
Foto - Mehwish, Engin Altan Düzyatan için

Mehwish, Engin Altan Düzyatan için "Biraz Leonardo Di Caprio gibi, değil mi?" sorusunu sordu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23