• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Osman Sınav bombayı patlattı! ‘Polat Alemdar’ın mücadelesi başlıyor

2021-12-04 15:19:52
Osman Sınav bombayı patlattı! ‘Polat Alemdar’ın mücadelesi başlıyor

Yeni Kurtlar Vadisi olarak nitelendirilen yapımcılığını Osman Sınav'ın üstlendiği Yalnız Kurt dizisi şimdiden merak konusu oldu. Dizi hakkında açıklamalarda bulunan Osman Sınav, "956'dan beri yani Türkiye'nin NATO'ya girişinden beri benim ülkemde neler oldu, neden oldu?

#1
Foto - Golyat ve etrafındakiler neden durdurulamıyor? Türkiye tam bağımsızlık yolunda ihanetlerle durduruluyor. Her şeye rağmen, yürüyebilmemiz için, ihtiyacımız olan duruşu ve karakteri arayışımdır bu dizi

Golyat ve etrafındakiler neden durdurulamıyor? Türkiye tam bağımsızlık yolunda ihanetlerle durduruluyor. Her şeye rağmen, yürüyebilmemiz için, ihtiyacımız olan duruşu ve karakteri arayışımdır bu dizi" dedi.

#2
Foto - Hasan Denizyaran, Cihan Ünal, Damla Colbay, Kürşat Alnıaçık, Murat Han, Deniz Evin gibi oyuncular başrollerinde yer aldığı 1956 yılında Türkiye'nin NATO'ya girmesi ile başlayan süreç ve sonrasını konu edinen Yalnız Kurt dizisi heyecanla beklemeye başlandı.

Hasan Denizyaran, Cihan Ünal, Damla Colbay, Kürşat Alnıaçık, Murat Han, Deniz Evin gibi oyuncular başrollerinde yer aldığı 1956 yılında Türkiye'nin NATO'ya girmesi ile başlayan süreç ve sonrasını konu edinen Yalnız Kurt dizisi heyecanla beklemeye başlandı.

#3
Foto - Kurtlar Vadisi ve Sen Anlat Karadeniz gibi ses getiren dizilerin yapımcılığını üstlenen Osman Sınav, Yalnız Kurt hakkında açıklamalarda bulundu.

Kurtlar Vadisi ve Sen Anlat Karadeniz gibi ses getiren dizilerin yapımcılığını üstlenen Osman Sınav, Yalnız Kurt hakkında açıklamalarda bulundu.

#4
Foto - Osman Sınav, Yalnız Kurt dizisi için şunları söyledi:

Osman Sınav, Yalnız Kurt dizisi için şunları söyledi: "Tüm bunlara tek bir cümlem var. 1956'dan beri yani Türkiye'nin NATO'ya girişinden beri benim ülkemde neler oldu, neden oldu? Golyat ve etrafındakiler neden durdurulamıyor? Türkiye tam bağımsızlık yolunda ihanetlerle durduruluyor. Her şeye rağmen, yürüyebilmemiz için, ihtiyacımız olan duruşu ve karakteri arayışımdır bu dizi."

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23