• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
Ormandan gelen çığlıklar ekipleri harekete geçirdi! Şok oldular

2021-03-02 17:44:04
Ormandan gelen çığlıklar ekipleri harekete geçirdi! Şok oldular

Günlerce kendisinden haber alınamayan Dona Geralda isimli kadın, ekipleri harekete geçirdi. Ekipler hastane ve morglarda kadınla ilgili araştırma yaptı. Ormandan gelen sesle gerçek ortaya çıktı.

#1
Foto - Geralda, Brezilya'nın kuzeyindeki Rio'ya bağlı Curvelo yaşıyordu. Aniden ortadan kaybolan 76 yaşındaki kadının hikayesi ülke Brezilya'nın yanı sıra dünyada yankı buldu.

Geralda, Brezilya'nın kuzeyindeki Rio'ya bağlı Curvelo yaşıyordu. Aniden ortadan kaybolan 76 yaşındaki kadının hikayesi ülke Brezilya'nın yanı sıra dünyada yankı buldu.

#2
Foto - Yaşlı kadın Curvelo'nun dışında, ağaçlık bir alanda bir kuyuya düştü. Hiç kimse yardım çığlıklarını duymadı, kaybolduğu saatler sonra anlaşılabildi.

Yaşlı kadın Curvelo'nun dışında, ağaçlık bir alanda bir kuyuya düştü. Hiç kimse yardım çığlıklarını duymadı, kaybolduğu saatler sonra anlaşılabildi.

#3
Foto - Komşuları yerel hastaneleri kontrol etti, morglardaki cesetleri soruşturdu fakat hiçbir sonuç alınamadı. Sonra Dona Geralda'yı aramaya karar verdiler.

Komşuları yerel hastaneleri kontrol etti, morglardaki cesetleri soruşturdu fakat hiçbir sonuç alınamadı. Sonra Dona Geralda'yı aramaya karar verdiler.

#4
Foto - Küçük gruplara bölünerek ormanın içine girdiler, 10 dakika sonra ekipten birinin bağırmasına yanıt geldi.

Küçük gruplara bölünerek ormanın içine girdiler, 10 dakika sonra ekipten birinin bağırmasına yanıt geldi.

#5
Foto - Kurtarma ekibinde yer alanlardan biri, gazetecilere

Kurtarma ekibinde yer alanlardan biri, gazetecilere "Bilinci açıktı ancak oraya nasıl geldiğini anlatamıyordu." ifadelerini kullandı.

#6
Foto - Kurtarma ekibinin kadınla ilgili yaptığı açıklamada

Kurtarma ekibinin kadınla ilgili yaptığı açıklamada "Ona nasıl kurtulduğunu sordum ve 'Yağmur suyu içtim' diyerek yanıtladı. Aksi mümkün değildi" dedi.

#7
Foto - Brezilya medyasının özel yayınlarla ekrana getirdiği kurtulma hikayesinin başrolü yaşlı kadının diabet hastası olduğu bildiriliyor.

Brezilya medyasının özel yayınlarla ekrana getirdiği kurtulma hikayesinin başrolü yaşlı kadının diabet hastası olduğu bildiriliyor.

#8
Foto - Geralda'nın sekiz gün boyunca yaklaşık üç metrelik bir kuyuda nasıl sıkıştığı gizemini korurken, bir itfaiyeci tarafından delikten çıkarılabildi.

Geralda'nın sekiz gün boyunca yaklaşık üç metrelik bir kuyuda nasıl sıkıştığı gizemini korurken, bir itfaiyeci tarafından delikten çıkarılabildi.

#9
Foto - Yakındaki bir hastaneye götürülen yaşlı kadını kontrol eden doktorlar, durumunun iyi olduğunu belirtti. Dr. Karina Rocha,

Yakındaki bir hastaneye götürülen yaşlı kadını kontrol eden doktorlar, durumunun iyi olduğunu belirtti. Dr. Karina Rocha, "O gayet iyi durumda, herkes Dona'nın iyileşmesinden memnun" ifadesini kullandı. Muayenede herhangi bir kırık, yaralanma veya ciddi bir travma bulunmadı. Yaşlı kadının komşuları, Dona'nın hasta bakıcı olarak çalıştığını ve sabah işe gitmeyince kaybolduğunun anlaşıldığını söyledi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23