• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
20
O gün dünya yok olmanın eşiğine geldi! 'Saldırı Türkiye üzerinden yapıldı' iddiası

2020-06-01 18:13:57
O gün dünya yok olmanın eşiğine geldi! 'Saldırı Türkiye üzerinden yapıldı' iddiası

2010 yılında Rus donanmasına ait bir araştırma denizaltısında çıkan yangında 14 denizci duman zehirlenmesi nedeniyle yaşamını yitirmişti. Norveç'e hangi amaçla gittiği gizemini koruyan AS-12 tipi nükleer denizaltı ile ilgili yazar Haluk Özdil'den çok konuşulacak iddialar geldi.

#1
Foto - 2010 yılında Rus donanmasına ait bir araştırma denizaltısında çıkan yangının gizemi hala çözülemedi. Rus tarafı yaşanan olayın üstünü yıllarca kapadı.

2010 yılında Rus donanmasına ait bir araştırma denizaltısında çıkan yangının gizemi hala çözülemedi. Rus tarafı yaşanan olayın üstünü yıllarca kapadı.

#2
Foto - Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov yaşanan olayın ardından

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov yaşanan olayın ardından "Yangına ilişkin bazı bilgiler devlet sırrı ve açıklanmayacak. Devletin ve ulusal güvenliğin çıkarı açısından bazı bilgilerin saklanması yasa dışı şeylerin olduğu anlamına gelmez." diye konuşmuştu.

#3
Foto - Norveç'te yaşanan tarihi olayla ilgili araştırmacı yazar Haluk Özdil'in açıklamaları ise gündeme bomba gibi düştü.

Norveç'te yaşanan tarihi olayla ilgili araştırmacı yazar Haluk Özdil'in açıklamaları ise gündeme bomba gibi düştü.

#4
Foto - İşte Özdil'in yaşanan olaylara ilişkin açıklamaları:

İşte Özdil'in yaşanan olaylara ilişkin açıklamaları:

#5
Foto - 2010 yılında denize indirilen nükleer Rus denizaltısından bahsetmek istiyorum. İsmi AS-12 ve şu ana kadar sırrı çözülemedi.

2010 yılında denize indirilen nükleer Rus denizaltısından bahsetmek istiyorum. İsmi AS-12 ve şu ana kadar sırrı çözülemedi.

#6
Foto - ABD bu konuda uzun yıllardır bilgi almak istiyor. Bir türlü bilgi alamadı.

ABD bu konuda uzun yıllardır bilgi almak istiyor. Bir türlü bilgi alamadı.

#7
Foto - Bu denizaltılar, 3 bin metreye kadar inebiliyor. Nükleer güçle çalışıyor. Bu denizaltı korkunç nükleer silahlar taşıyor.

Bu denizaltılar, 3 bin metreye kadar inebiliyor. Nükleer güçle çalışıyor. Bu denizaltı korkunç nükleer silahlar taşıyor.

#8
Foto - Bahsettiğimiz denizaltı Vladimir Putin'in onayı ile son dakika gelişmesi ile harekete geçti. İçerisindeki görevliler de son anda bilgilendirildi.

Bahsettiğimiz denizaltı Vladimir Putin'in onayı ile son dakika gelişmesi ile harekete geçti. İçerisindeki görevliler de son anda bilgilendirildi.

#9
Foto - Denizaltı göreve çıktığında kamuoyunun haberi dışında yola çıkıyor. Ancak akşam saatlerinde bir takım internet sitelerinde Norveç medyasında yer ediniyor. Norveçliler, bunu

Denizaltı göreve çıktığında kamuoyunun haberi dışında yola çıkıyor. Ancak akşam saatlerinde bir takım internet sitelerinde Norveç medyasında yer ediniyor. Norveçliler, bunu "Rus denizaltısında radyasyon sızıntısı" şeklinde geçiyor. Ancak bununla ilgili hiçbir devletten açıklama gelmiyor.

#10
Foto - Hepsi diken üstünde ancak kimseden herhangi bir açıklama yapılmıyor. Gece saatlerine doğru haber yayılmaya başladıktan sonra denizaltıya siber saldırısı yapıldığı yönünde iddialar ortaya atılıyor.

Hepsi diken üstünde ancak kimseden herhangi bir açıklama yapılmıyor. Gece saatlerine doğru haber yayılmaya başladıktan sonra denizaltıya siber saldırısı yapıldığı yönünde iddialar ortaya atılıyor.

#11
Foto - Gemiye, siber saldırı ile aşırı yükleme yapılıyor. Türkiye'nin bu olayın neresinde olduğunu şimdi açıklayacağım. Bu anlatacaklarımın istihbarat kayıtlarına geçip geçmediğini bilmiyorum.

Gemiye, siber saldırı ile aşırı yükleme yapılıyor. Türkiye'nin bu olayın neresinde olduğunu şimdi açıklayacağım. Bu anlatacaklarımın istihbarat kayıtlarına geçip geçmediğini bilmiyorum.

#12
Foto - Duyumlara göre siber saldırı Türkiye topraklarından yapılıyor. Peki kim yapıyor bunu? ABD'li bir grup söz konusu, bir tane general, iki tane subay ve üç tanede bilişimci tarafından yapılıyor.

Duyumlara göre siber saldırı Türkiye topraklarından yapılıyor. Peki kim yapıyor bunu? ABD'li bir grup söz konusu, bir tane general, iki tane subay ve üç tanede bilişimci tarafından yapılıyor.

#13
Foto - Karadeniz üzerinden yapılıyor. Gemi patlama noktasına geldiğinde Putin çılgına dönüyor. Rus tarafı, saldırının ABD üzerinden yapıldığını anlıyor. Bu sırada Rus nükleer başlıklı füzeler, ABD'yi hedef alacak şekilde yuvalarından çıkarılıyor.

Karadeniz üzerinden yapılıyor. Gemi patlama noktasına geldiğinde Putin çılgına dönüyor. Rus tarafı, saldırının ABD üzerinden yapıldığını anlıyor. Bu sırada Rus nükleer başlıklı füzeler, ABD'yi hedef alacak şekilde yuvalarından çıkarılıyor.

#14
Foto - ABD'de bunu fark ediyor. Aynısını ABD yapıyor. Dünya bu gelişmenin ardından büyük bir facianın eşiğine geliyor.

ABD'de bunu fark ediyor. Aynısını ABD yapıyor. Dünya bu gelişmenin ardından büyük bir facianın eşiğine geliyor.

#15
Foto - O gün dünya yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalıyor.

O gün dünya yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalıyor.

#16
Foto - Türkiye'de o sıralarda iki tane operasyonel hesaplar açıldı. Bir tanesinde 'Trump kalp krizi geçirdi' şeklinde paylaşım yapıldı. Diğerinde ise 'Dünya savaşına beş kala' paylaşıldı.

Türkiye'de o sıralarda iki tane operasyonel hesaplar açıldı. Bir tanesinde 'Trump kalp krizi geçirdi' şeklinde paylaşım yapıldı. Diğerinde ise 'Dünya savaşına beş kala' paylaşıldı.

#17
Foto - Bu paylaşımların neden Türkiye'den yapıldığını anlayamadık. Ama Trump, yaşanan gelişmelerin ardından üç gün sessiz kalmıştır.

Bu paylaşımların neden Türkiye'den yapıldığını anlayamadık. Ama Trump, yaşanan gelişmelerin ardından üç gün sessiz kalmıştır.

#18
Foto - Trump'ın hastaneye kaldırılma olayının gerçek olduğu ortaya çıkıyor. Trump gerçekten hastaneye kaldırılıyor.

Trump'ın hastaneye kaldırılma olayının gerçek olduğu ortaya çıkıyor. Trump gerçekten hastaneye kaldırılıyor.

#19
Foto - Son gelişme olarak ise gayriresmi kaynaklara göre, sinyalin geldiği noktanın yerle bir edildiği iddia ediliyor.

Son gelişme olarak ise gayriresmi kaynaklara göre, sinyalin geldiği noktanın yerle bir edildiği iddia ediliyor.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23