• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Netflix’in 'Bir Başkadır' adlı skandal dizisinden büyük alçaklık!

2020-11-16 10:52:34
Netflix’in 'Bir Başkadır' adlı skandal dizisinden büyük alçaklık! "Böyle şerefsizlik görülmedi"

Online dizi ve film izleme platformu Netflix yayınladığı içeriklerle milli ve manevi değerlere saldırmayı sürdürüyor.

#1
Foto - Platformun geçtiğimiz gün yayına soktuğu “Bir Başkadır” adlı Türk dizi konusu itibariyle tepki çekerken dizideki skandal sahneler de ‘böyle şerefsizlik görülmemiştir

Platformun geçtiğimiz gün yayına soktuğu “Bir Başkadır” adlı Türk dizi konusu itibariyle tepki çekerken dizideki skandal sahneler de ‘böyle şerefsizlik görülmemiştir" yorumlarına neden oldu.

#2
Foto - ‘Başörtüsünün” dizide alenen cinsel bir obje olarak kullanılması sosyal medyada büyük tepki çekti.

‘Başörtüsünün” dizide alenen cinsel bir obje olarak kullanılması sosyal medyada büyük tepki çekti.

#3
Foto - Farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul'da yolları kesişen bir grup karakteri konu alan ‘ahlaksızlıklarla dolu’ olan dizi, yayınlandığı gün büyük bir skandalla patladı. Sosyal medyada binlerce yorumun yağdığı dizi rezaletiyle infial uyandırdı.

Farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul'da yolları kesişen bir grup karakteri konu alan ‘ahlaksızlıklarla dolu’ olan dizi, yayınlandığı gün büyük bir skandalla patladı. Sosyal medyada binlerce yorumun yağdığı dizi rezaletiyle infial uyandırdı.

#4
Foto - Dizideki rezalet bir sahnede ‘başörtüsü’ cinsel bir obje olarak kullanıldı. Bu tarz milli ve manevi değerleri hedef alan ahlaksız yapımlara daha ne kadar sessiz kalınacağı ise merak ediliyor. Vatandaşlar, toplumun değerlerini koruma görevi olan RTÜK’ün bu türden yayınlara neden müdahale etmediğini sorguluyor.

Dizideki rezalet bir sahnede ‘başörtüsü’ cinsel bir obje olarak kullanıldı. Bu tarz milli ve manevi değerleri hedef alan ahlaksız yapımlara daha ne kadar sessiz kalınacağı ise merak ediliyor. Vatandaşlar, toplumun değerlerini koruma görevi olan RTÜK’ün bu türden yayınlara neden müdahale etmediğini sorguluyor.

#5
Foto - İslami değerlere böylesine umarsızca hakaretler eden Netflix’in ilk skandalı bu değil. RTÜK geçtiğimiz ay Netflix'e çocuk istismarı görüntüleri içerdiği gerekçesiyle 'Minnoşlar' isimli film Türkiye kataloğundan çıkarılmıştı.

İslami değerlere böylesine umarsızca hakaretler eden Netflix’in ilk skandalı bu değil. RTÜK geçtiğimiz ay Netflix'e çocuk istismarı görüntüleri içerdiği gerekçesiyle 'Minnoşlar' isimli film Türkiye kataloğundan çıkarılmıştı.

#6
Foto - Öte yandan

Öte yandan "Atiye" adlı yine bir Türk dizisindeki ahlaksız sahneler tehlikenin boyutlarını gözler önüne sermişti.

#7
Foto -

"Lucifer" adlı Amerikan yapımı dizi de de ‘Şeytan’ iyi bir varlıkmış gibi gösterilerek Allah ve melek gibi dini konularla alenen alay edilmişti.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23