• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Memati son dizi terciyle 3'te 3 yaptı

2021-07-31 10:01:39
Memati son dizi terciyle 3'te 3 yaptı

Memati karakteri ile hafızalarda yer alan Gürkan Uygun, Kurtlar Vadisi sonrasındaki birçok projede de önemli rolde karşımıza çıktı.

#1
Foto - Son dönemde TRT1 dizilerinin değişmez isimlerinden olan Gürkan Uygun, Payitaht Abdülhamid’den sonra Uyanış Büyük Selçuklu'da rol aldı.

Son dönemde TRT1 dizilerinin değişmez isimlerinden olan Gürkan Uygun, Payitaht Abdülhamid’den sonra Uyanış Büyük Selçuklu'da rol aldı.

#2
Foto - Hasan Sabbah karakterini oynayan Gürkan Uygun’un rolü sadece tek sezonluk oldu. Uyanış Büyük Selçuklu’da iki isim dışında tüm oyuncular ile anlaşmalar iptal edildi. Dizi Alparslan olarak yoluna yeni sezonda farklı isimlerle devam edecek.

Hasan Sabbah karakterini oynayan Gürkan Uygun’un rolü sadece tek sezonluk oldu. Uyanış Büyük Selçuklu’da iki isim dışında tüm oyuncular ile anlaşmalar iptal edildi. Dizi Alparslan olarak yoluna yeni sezonda farklı isimlerle devam edecek.

#3
Foto - Ancak izleyiciler Gürkan Uygun’u yine bir TRT1 dizisinde aynı ekranda izleyecek.

Ancak izleyiciler Gürkan Uygun’u yine bir TRT1 dizisinde aynı ekranda izleyecek.

#4
Foto - 2018 yılından bu yana kamu ekranında birbirinden farklı rolleri oynayan Gürkan Uygun, anlaşılan TRT1’in en çok ekranda olmasını istediği isimlerden birisi olarak da öne çıkıyor.

2018 yılından bu yana kamu ekranında birbirinden farklı rolleri oynayan Gürkan Uygun, anlaşılan TRT1’in en çok ekranda olmasını istediği isimlerden birisi olarak da öne çıkıyor.

#5
Foto - Son yıllarda üst üste TRT1 dizilerini tercih eden Gürkan Uygun, Teşkilat isimli yapımdan gelen teklifi da kabul ederek yine aynı ekranda kalmak istedi.

Son yıllarda üst üste TRT1 dizilerini tercih eden Gürkan Uygun, Teşkilat isimli yapımdan gelen teklifi da kabul ederek yine aynı ekranda kalmak istedi.

#6
Foto - Teşkilat’ta nasıl bir rolde yer alacağı çok merak edilen oyuncu, diziye büyük güç vermiş oldu.

Teşkilat’ta nasıl bir rolde yer alacağı çok merak edilen oyuncu, diziye büyük güç vermiş oldu.

#7
Foto - Geçen sezonun en başarılı yapımlarından olan Teşkilat, Pazar akşamlarına damga vurmuş ve milyonlarca izleyiciyi ekran başına getirmişti.

Geçen sezonun en başarılı yapımlarından olan Teşkilat, Pazar akşamlarına damga vurmuş ve milyonlarca izleyiciyi ekran başına getirmişti.

#8
Foto - Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Ezgi Şenler, Tuncer Salman, Ezgi Eyüboğlu gibi önemli isimlerin kadrosunda yer aldığı Teşkilat’ın yeni sezonuna başka isimlerin de katılması bekleniyor.

Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Ezgi Şenler, Tuncer Salman, Ezgi Eyüboğlu gibi önemli isimlerin kadrosunda yer aldığı Teşkilat’ın yeni sezonuna başka isimlerin de katılması bekleniyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23