• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
4
Masumlar Apartmanı'nda bomba patladı! O isim diziye katıldı

2021-01-13 15:20:37
Masumlar Apartmanı'nda bomba patladı! O isim diziye katıldı

TRT1'de Pazartesi günleri ekranlara gelen Masumlar Apartmanı, reytingleri altüst etmeye devam ediyor.

#1
Foto - Dizi dün ekranlara gelen yeni bölümü ile büyük ilgi gördü. Dizinin dünkü bölümünde bazı isimlerin diziden ayrılacağı gündeme geldi.

Dizi dün ekranlara gelen yeni bölümü ile büyük ilgi gördü. Dizinin dünkü bölümünde bazı isimlerin diziden ayrılacağı gündeme geldi.

#2
Foto - Daha önce belirtilen kısa bir süreliğine diziye katıldığı belirtilen Pervin Bağdat yani Gülru ile ilgili bu detay ön plandayken önümüzdeki bölümlerde Naci, Gülru ve çocuklarının diziden ayrılması bekleniyor. Ayrıca Safiye’nin annesi olan Hasibe’nin de annesinin diziye katılacak olması söz konusu iddiaları bir hayli güçlü hale getirdi.

Daha önce belirtilen kısa bir süreliğine diziye katıldığı belirtilen Pervin Bağdat yani Gülru ile ilgili bu detay ön plandayken önümüzdeki bölümlerde Naci, Gülru ve çocuklarının diziden ayrılması bekleniyor. Ayrıca Safiye’nin annesi olan Hasibe’nin de annesinin diziye katılacak olması söz konusu iddiaları bir hayli güçlü hale getirdi.

#3
Foto - 2020 yılının en beğenilen dizilerinin başında gelen Masumlar Apartmanı'na flaş bir karakter daha katılıyor. OGM Pictures imzalı dizide artık Safiye'nin (Ezgi Mola) anneannesi Meryem'i de izleyeceğiz. Safiye ve annesi Hasibe'nin hayatındaki travmaların nedeni de böylece açıklığa kavuşacak. Meryem rolü için bir süredir çok etkili bir oyuncu arayışına girildiği konuşuluyordu. Söz konusu karakteri usta oyuncu Serpil Gül'ün oynayacağı öğrenildi.

2020 yılının en beğenilen dizilerinin başında gelen Masumlar Apartmanı'na flaş bir karakter daha katılıyor. OGM Pictures imzalı dizide artık Safiye'nin (Ezgi Mola) anneannesi Meryem'i de izleyeceğiz. Safiye ve annesi Hasibe'nin hayatındaki travmaların nedeni de böylece açıklığa kavuşacak. Meryem rolü için bir süredir çok etkili bir oyuncu arayışına girildiği konuşuluyordu. Söz konusu karakteri usta oyuncu Serpil Gül'ün oynayacağı öğrenildi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23