• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Masumlar Apartmanı'na sürpriz isim! Yeni bir karakter geliyor

2021-07-27 14:50:43
Masumlar Apartmanı'na sürpriz isim! Yeni bir karakter geliyor

TRT1’de ekranlara gelen Masumlar Apartmanı’nın yeni sezonu merakla bekleniyor. Dizinin Eylül ayı sonunda ekranlara gelmesi beklenirken sürpriz bir isim gündeme geldi.

#1
Foto - Bilindiği üzere ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın oynadığı İnci karakteri, geçen sezonun final sahnesinde bir kaza sonucu ölerek diziye veda etti.

Bilindiği üzere ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın oynadığı İnci karakteri, geçen sezonun final sahnesinde bir kaza sonucu ölerek diziye veda etti.

#2
Foto - Diziye bir kadın karakterinin gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Hatta Gülseren Budayıcıoğlu da diziye bir kadın karakterinin geleceğini açıklamıştı.

Diziye bir kadın karakterinin gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Hatta Gülseren Budayıcıoğlu da diziye bir kadın karakterinin geleceğini açıklamıştı.

#3
Foto - İnci'nin Masumlar Apartmanı'na veda edişi ile birlikte boşalan başrol koltuğuna önce Serenay Sarıkaya'nın, ardından ise Demet Evgar'ın oturacağı iddia edildi. Fakat bu iddialardan hemen sonra bir isim daha ortaya atıldı.

İnci'nin Masumlar Apartmanı'na veda edişi ile birlikte boşalan başrol koltuğuna önce Serenay Sarıkaya'nın, ardından ise Demet Evgar'ın oturacağı iddia edildi. Fakat bu iddialardan hemen sonra bir isim daha ortaya atıldı.

#4
Foto - Takvim’de yer alan habere göre, OGM Pictures imzalı olarak TRT1 ekranlarına gelen Masumlar Apartmanı, boşalan başrol için teklifi Demet Özdemir'e götürdü.

Takvim’de yer alan habere göre, OGM Pictures imzalı olarak TRT1 ekranlarına gelen Masumlar Apartmanı, boşalan başrol için teklifi Demet Özdemir'e götürdü.

#5
Foto - Konuyla ilgili magazin basınına konuşan Demet Özdemir;

Konuyla ilgili magazin basınına konuşan Demet Özdemir; "Şu an için yeni bir proje konusunda anlaşmaya varmış değiliz. İlerleyen günlerde durum daha da netleşecektir" ifadelerini kullandı. Ancak en son Doğduğun Ev Kaderindir ve Kırmızı Oda dizilerinde yer alan Demet Özdemir'in tıpkı Masumlar Apartmanı'nda olduğu OGM Pictures yapımıyla çalıştığı ve Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayelerini oynadığı öğrenildi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23