• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Masumlar Apartmanı 2. Sezon öncesi sürpriz gelişme! İşte yeni İnci...

2021-08-01 09:25:54
Masumlar Apartmanı 2. Sezon öncesi sürpriz gelişme! İşte yeni İnci...

TRT1'in fenomen yapımlarından olan Masumlar Apartmanı'nda 2. Sezon beklenirken önemli bir gelişme yaşanıyor.

#1
Foto - TRT 1 ekranlarında sezon finali yaptıktan sonra sessizliğe bürünen ve şimdiden yeni İnci için arayışlara başlayan Masumlar Apartmanı’nda bomba gibi yeni gelişmeler dikkatlerden kaçmıyor. Farah Zeynep Abdullah’ın şok bir kararla diziden ayrılması hayranları büyük bir üzüntüye boğarken yeni gelecek olan ismin onun boşluğunu kolayca doldurabileceğine inanılıyor.

TRT 1 ekranlarında sezon finali yaptıktan sonra sessizliğe bürünen ve şimdiden yeni İnci için arayışlara başlayan Masumlar Apartmanı’nda bomba gibi yeni gelişmeler dikkatlerden kaçmıyor. Farah Zeynep Abdullah’ın şok bir kararla diziden ayrılması hayranları büyük bir üzüntüye boğarken yeni gelecek olan ismin onun boşluğunu kolayca doldurabileceğine inanılıyor.

#2
Foto - İnci'nin Masumlar Apartmanı'na veda edişi ile birlikte boşalan başrol koltuğuna önce Serenay Sarıkaya ve Demet Evgar'ın oturacağı öne sürüldü.

İnci'nin Masumlar Apartmanı'na veda edişi ile birlikte boşalan başrol koltuğuna önce Serenay Sarıkaya ve Demet Evgar'ın oturacağı öne sürüldü.

#3
Foto - Daha sonra son olarak OGM Pictures'in bir başka projesinde rol alan Demet Özdemir'in ismi ortaya atıldı.

Daha sonra son olarak OGM Pictures'in bir başka projesinde rol alan Demet Özdemir'in ismi ortaya atıldı.

#4
Foto - Superhaber'in haberine göre, Ve Masumlar Apartmanı adım adım yeni sezona doğru giderken oyuncu kadrosuna yeni isimler katmak içinde yapımcı firma atağa geçti. Yeni sezona hazırlanan diğer dizilerde kadrolara yeni takviyeler yapılırken Masumlar Apartmanı’nın sessiz kalması izleyenleri oldukça korkutmuştu.

Superhaber'in haberine göre, Ve Masumlar Apartmanı adım adım yeni sezona doğru giderken oyuncu kadrosuna yeni isimler katmak içinde yapımcı firma atağa geçti. Yeni sezona hazırlanan diğer dizilerde kadrolara yeni takviyeler yapılırken Masumlar Apartmanı’nın sessiz kalması izleyenleri oldukça korkutmuştu.

#5
Foto - Son iddialar doğrultusunda bu kez Melisa Aslı Pamuk'un ismi ortaya çıktı. Yaz tatilini Bodrum’da geçirmekte olan güzel oyuncu yeni sezonda yeni bir dizi projesinde yer almak istediğini dile getirmiş ve bunun içinde kendisine gelecek olan her teklifi değerlendireceğini söylemişti.

Son iddialar doğrultusunda bu kez Melisa Aslı Pamuk'un ismi ortaya çıktı. Yaz tatilini Bodrum’da geçirmekte olan güzel oyuncu yeni sezonda yeni bir dizi projesinde yer almak istediğini dile getirmiş ve bunun içinde kendisine gelecek olan her teklifi değerlendireceğini söylemişti.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23