• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
MasterChef'te bir rezalet daha! Kadın yarışmacıya yapılan vatandaşları çileden çıkarttı

2020-09-18 12:23:26
MasterChef'te bir rezalet daha! Kadın yarışmacıya yapılan vatandaşları çileden çıkarttı

Yurt dışından devşirdiği yarışmalar ile kasasını doldurmaya çalışan Acun Ilıcalı'nın kanalında yayınlanan MasterChef isimli programda bir rezalete daha imza atıldı.

#1
Foto - Reyting kazanmak için 83 milyonun önünde insanların rencide edildiği MasterChef'te yine bir rezalet yaşandı. “Ne kadar kavga o kadar reyting

Reyting kazanmak için 83 milyonun önünde insanların rencide edildiği MasterChef'te yine bir rezalet yaşandı. “Ne kadar kavga o kadar reyting" bakış açısıyla yayınlana program yine şaşırtmadı.

#2
Foto - Geçtiğimiz günlerde Mehmet Şef adlı jüri üyesinin Furkan adlı yarışmacıyı azarlamasıyla tepkileri çeken programda yine benzer bir sahne yaşandı.

Geçtiğimiz günlerde Mehmet Şef adlı jüri üyesinin Furkan adlı yarışmacıyı azarlamasıyla tepkileri çeken programda yine benzer bir sahne yaşandı.

#3
Foto - Mehmet Şef bu kez de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden katılan Tanya Kilityalı'ya aynı taktiği uyguladı.

Mehmet Şef bu kez de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden katılan Tanya Kilityalı'ya aynı taktiği uyguladı.

#4
Foto - Yarışmada eksik tabakla jürinin karşısına çıkan Tanya

Yarışmada eksik tabakla jürinin karşısına çıkan Tanya "Planlama hatası yaptım ve yetiştiremedim. Aslında hepsini yaptım ve tabaklayamadım. Havyarı, kuşkonmazı koyamadım. Yanlışlık ve stresten yetiştiremedim” dedi.

#5
Foto - Tabağın eksikliğini görünce kızan Mehmet Şef, “Ya hadi neyse Allah bize sabır versin. Şu anda sen git ya. Gerçektan al tabağın ve git” dedi.

Tabağın eksikliğini görünce kızan Mehmet Şef, “Ya hadi neyse Allah bize sabır versin. Şu anda sen git ya. Gerçektan al tabağın ve git” dedi.

#6
Foto - Milyonların gözü önünde yaşanan rezalette, tabağını alıp yerine geçen Tanya, gözyaşlarını tutamadı. Tanya'nın ağlaması sosyal medyada da tepkilere neden oldu.

Milyonların gözü önünde yaşanan rezalette, tabağını alıp yerine geçen Tanya, gözyaşlarını tutamadı. Tanya'nın ağlaması sosyal medyada da tepkilere neden oldu.

#7
Foto - Çok sayıda kullanıcı, Acun Ilıcalı'ya ve Mehmet Şef'e seslenerek artık reyting için insanların gururlarıyla oynanmaması gerektiğini ifade etti.

Çok sayıda kullanıcı, Acun Ilıcalı'ya ve Mehmet Şef'e seslenerek artık reyting için insanların gururlarıyla oynanmaması gerektiğini ifade etti.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23