• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Mansur Yavaş düşman çatlattı! Başkent başkent olalı böyle hizmet görmedi

2021-10-21 22:07:28
Mansur Yavaş düşman çatlattı! Başkent başkent olalı böyle hizmet görmedi

Başkenti adeta eski Türkiye dönemine döndüren CHP’li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın son icraati sosyal medyada dalga konusu oldu.

#1
Foto - Belediyeyi iki yılda 3 milyar 45 lira borçlandıran ve parayı vatandaşa hizmet etmek yerine konser gibi çeşitli etkinliklerle yandaşlarına akıtan Yavaş, vaatlerine karşın icraatleri ile Ankaralıları isyan ettirdi.

Belediyeyi iki yılda 3 milyar 45 lira borçlandıran ve parayı vatandaşa hizmet etmek yerine konser gibi çeşitli etkinliklerle yandaşlarına akıtan Yavaş, vaatlerine karşın icraatleri ile Ankaralıları isyan ettirdi.

#2
Foto - Şehrin alt yapısındaki yetersizlik nedeniyle yağışlı günlerde yaşanan selleri engelleyemeyen ve vatandaşa kirli su içiren Mansur Yavaş, şehir sakinleri ile adeta dalga geçer gibi bir hizmette bulundu.

Şehrin alt yapısındaki yetersizlik nedeniyle yağışlı günlerde yaşanan selleri engelleyemeyen ve vatandaşa kirli su içiren Mansur Yavaş, şehir sakinleri ile adeta dalga geçer gibi bir hizmette bulundu.

#3
Foto - Karlı havada yaptırmadığı tuzlama çalışmasından dolayı yolları adeta yarış pistine döndürerek sürücülerin kaza yapmasına neden olan Yavaş, Ankara’nın sokak, cadde, bina ve bulvarlarındaki yazı fontunu değiştirdi.

Karlı havada yaptırmadığı tuzlama çalışmasından dolayı yolları adeta yarış pistine döndürerek sürücülerin kaza yapmasına neden olan Yavaş, Ankara’nın sokak, cadde, bina ve bulvarlarındaki yazı fontunu değiştirdi.

#4
Foto - Vatandaş kendisine faydalı hizmet beklerken, CHP’li Yavaş’ın tabelaları yeniletmesi sosyal medyada tepkiyle karşılandı.

Vatandaş kendisine faydalı hizmet beklerken, CHP’li Yavaş’ın tabelaları yeniletmesi sosyal medyada tepkiyle karşılandı.

#5
Foto - Geçtiğimiz günlerde de Ankara'da Çamlıdere'ye bağlı köylerde yaşayanlar kışın dökülen asfalt nedeniyle yollarının perişan olduğunu dile getirerek isyan etmişti. Birçok çukurun oluştuğu yolların ardından akıbeti araştırılan durumdan 87 milyonluk asfalt vurgunu çıkmıştı.

Geçtiğimiz günlerde de Ankara'da Çamlıdere'ye bağlı köylerde yaşayanlar kışın dökülen asfalt nedeniyle yollarının perişan olduğunu dile getirerek isyan etmişti. Birçok çukurun oluştuğu yolların ardından akıbeti araştırılan durumdan 87 milyonluk asfalt vurgunu çıkmıştı.

#6
Foto - Öte yandan Türkiye'ye savunma sanayinde çağ atlatan İHA-SİHA projelerinden söz etmeyen muhalif kesimin teneke tabeladan övgüyle bahsetmesi ise dikkat çekti.

Öte yandan Türkiye'ye savunma sanayinde çağ atlatan İHA-SİHA projelerinden söz etmeyen muhalif kesimin teneke tabeladan övgüyle bahsetmesi ise dikkat çekti.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23