• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Mahmut Ustaosmanoğlu Hazretleri için taziye mesajları

2022-06-23 10:21:07
Mahmut Ustaosmanoğlu Hazretleri için taziye mesajları

Uzun süredir yoğun bakımda tedavi gören İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nun hayatını kaybetmesinin ardından başsağlığı mesajları yayımladı.

#1
Foto - İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu, 93 yaşında hayatını kaybetti. Böbrek rahatsızlığı nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören İsmailağa Cemaati lideri Ustaosmanoğlu için taziye mesajları yayımlandı.

İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu, 93 yaşında hayatını kaybetti. Böbrek rahatsızlığı nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören İsmailağa Cemaati lideri Ustaosmanoğlu için taziye mesajları yayımlandı.

#2
Foto - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: “Allah’tan geldik, yine O’na döneceğiz.” Değerli alim, hoca, fazıl ve veli insan muhterem Mahmut Ustaosmanoğlu efendiye Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum. Mevla sonsuz rahmetiyle muamele eylesin. Mekanı cennet olsun.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: “Allah’tan geldik, yine O’na döneceğiz.” Değerli alim, hoca, fazıl ve veli insan muhterem Mahmut Ustaosmanoğlu efendiye Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum. Mevla sonsuz rahmetiyle muamele eylesin. Mekanı cennet olsun."

#3
Foto - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu:

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Alimin ölümü, âlemin ölümü gibidir" Yetiştirdiği Kur'an talebeleriyle, örnek yaşayışıyla, İslâm'ın büyük hizmetkârı, Muhterem Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendiye Allah'tan rahmet; İslam Âlemi, Milletimiz ve İsmailağa Cemaatine başsağlığı diliyorum Mekanı cennet makamı âlî olsun."

#4
Foto - Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan:

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan: "Alimin ölümü, alemin ölümü gibidir. Anadolu’da binlerce talebe yetiştiren, devletine ve milletine sayısız hizmetleri bulunan #MahmudEfendiHazretleri’ne Cenab-ı Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı dilerim. Mekanı cennet makamı âli olsun.."

#5
Foto - Esenler Belediye Başkanı ve İBB AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu:

Esenler Belediye Başkanı ve İBB AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu: "İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn Mahmut Efendi emaneti Rabbine teslim etti."

#6
Foto - Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş:

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş: "İslam’ın inanç, ibadet, ahlak ve muamelâta dair emir ve nehiylerinin öğrenilmesi ve yaşanması için ilim ve irfan yolunda bir asra yakın mücadele yürüten, binlerce talebe yetiştiren Mahmud Efendi üstadımızın mekanı cennet, makâmı âlî olsun."

#7
Foto - Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü:

Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü: "Kutbü'l-ektâb, Ğavsü'l-evtâd ve Hicrî 15. Asrın Müceddidi Mahmud Efendi Hazretlerimiz Rahmet-i Rahmân'a vâsıl olmuştur. Cenâzesi 24 Haziran 2022 cuma günü cuma namazını müteâkiben Fâtih Câmi-i Şerîfinde kılınacak ve Sakızağacı Şehitliği'nde Yüce Şeyhi Ali Haydar Efendi Kuddise Sirruhû Hazretleri'nin yakınında bulunan kabr-i şerîfine defnedilecektir. Rûh-ı şerîfi için üç İhlâs-ı Şerîf ile birlikte el-Fâtiha."

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23