• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Kuruluş Osman’da büyük yüzleşme! ‘Diriliş destanı’

2020-11-12 16:44:39
Kuruluş Osman’da büyük yüzleşme! ‘Diriliş destanı’

#DirilişDestanı etiketiyle sosyal medyada büyük ses getiren Kuruluş Osman dizisi 33. Bölümüyle izleyiciyi kilitledi.

#1
Foto - Ekranların en çok izlenen dizisi 'Kuruluş Osman', heyecanla takip edilen 33'üncü bölümüyle çarşamba akşamına bir kez daha damga vurdu.

Ekranların en çok izlenen dizisi 'Kuruluş Osman', heyecanla takip edilen 33'üncü bölümüyle çarşamba akşamına bir kez daha damga vurdu.

#2
Foto - #DirilişDestanı etiketiyle sosyal medyada ses getiren 'Kuruluş Osman'ın 33'üncü bölümünde; Osman Bey, Mönke ve Geyhatu'yu yüzleştirdi ve Mönke'nin ihanet itirafının ardından oğlunun cezasını bizzat Geyhatu verdi.

#DirilişDestanı etiketiyle sosyal medyada ses getiren 'Kuruluş Osman'ın 33'üncü bölümünde; Osman Bey, Mönke ve Geyhatu'yu yüzleştirdi ve Mönke'nin ihanet itirafının ardından oğlunun cezasını bizzat Geyhatu verdi.

#3
Foto - Kuruluş Osman bu bölümünde Kayılar, Kulucahisar Kalesi'ni kaybederken Osman Bey ve Savcı Bey yüzleşme bölüme damga vurdu.

Kuruluş Osman bu bölümünde Kayılar, Kulucahisar Kalesi'ni kaybederken Osman Bey ve Savcı Bey yüzleşme bölüme damga vurdu.

#4
Foto - Kayı Obası'nı Moğol tehlikesinden sıyrılırken; Kayıların, Moğollarla uğraşmasını fırsat bilen Nikola, Helen'in gösterdiği gizli geçidi de kullanarak Flatyos ve askerleri ile birlikte Kulucahisar Kalesi'ne baskın yaptı ve kale Bizans'ın eline geçti.

Kayı Obası'nı Moğol tehlikesinden sıyrılırken; Kayıların, Moğollarla uğraşmasını fırsat bilen Nikola, Helen'in gösterdiği gizli geçidi de kullanarak Flatyos ve askerleri ile birlikte Kulucahisar Kalesi'ne baskın yaptı ve kale Bizans'ın eline geçti.

#5
Foto - Moğol belasını savuşturan Kayı Obası, Ertuğrul Bey'in hastalığının kötüleşmesi ile sarsılırken; Kulucahisar'ın kaybedildiğini öğrenen Osman Bey, toy toplanmasını beklemeden derhal Alpleri ile birlikte harekete geçti.

Moğol belasını savuşturan Kayı Obası, Ertuğrul Bey'in hastalığının kötüleşmesi ile sarsılırken; Kulucahisar'ın kaybedildiğini öğrenen Osman Bey, toy toplanmasını beklemeden derhal Alpleri ile birlikte harekete geçti.

#6
Foto - Dizinin finalinin ardından yayınlanan 34'ücü bölüm tanıtımı ise heyecanla beklenen yeni bölümden ipuçları verdi. Yeni tanıtımda Osman Bey'in

Dizinin finalinin ardından yayınlanan 34'ücü bölüm tanıtımı ise heyecanla beklenen yeni bölümden ipuçları verdi. Yeni tanıtımda Osman Bey'in "Kardeşler emmile devri bitmiştir, hatır gönül işi bitmiştir, şimdi devlet olma vaktidir" sözleri şimdiden yeni bölüm için heyecan yaptı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23