• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Kuruluş Osman bir ülkede daha patladı! Reytingleri altüst etti

2020-11-25 12:06:52
Kuruluş Osman bir ülkede daha patladı! Reytingleri altüst etti

Diriliş Ertuğrul sonrası reyting rekorları kıran Kuruluş Osman ile ilgili çok konuşulacak bir gelişme yaşandı.

#1
Foto - ATV ekranındaki ikinci sezonunda da büyük ilgi gören ve çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olarak reytinglerde zirvede yer alan ‘Kuruluş Osman’, Türkiye’de olduğu gibi dünyada da ilgiyle takip ediliyor.

ATV ekranındaki ikinci sezonunda da büyük ilgi gören ve çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olarak reytinglerde zirvede yer alan ‘Kuruluş Osman’, Türkiye’de olduğu gibi dünyada da ilgiyle takip ediliyor.

#2
Foto - Burak Özçivit’in başrolünde yer aldığı dizinin ikinci sezonu da başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor.

Burak Özçivit’in başrolünde yer aldığı dizinin ikinci sezonu da başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor.

#3
Foto - Türkiye’de çarşamba akşamları yayınlanan dizi, Sadakatsiz isimli Kanal D yapımı ile rekabet halinde. İki dizinin birincilik yarışında büyük bir çekişme olduğunu görüyoruz.

Türkiye’de çarşamba akşamları yayınlanan dizi, Sadakatsiz isimli Kanal D yapımı ile rekabet halinde. İki dizinin birincilik yarışında büyük bir çekişme olduğunu görüyoruz.

#4
Foto - Dünyanın birçok farklı coğrafyasında izlenen ‘Kuruluş Osman’a özellikle Balkan ülkelerinden ilgi büyük.

Dünyanın birçok farklı coğrafyasında izlenen ‘Kuruluş Osman’a özellikle Balkan ülkelerinden ilgi büyük.

#5
Foto - İkinci sezon yayınına ülkenin önde gelen kanalı TV KLAN’da ‘Osmani’ ismiyle başlayan ve haftanın iki günü prime time’da ekrana gelen ‘Kuruluş Osman’, bölüm başına ortalama yüzde 40 izlenme oranıyla reytinglerde birinci sırada alıyor.

İkinci sezon yayınına ülkenin önde gelen kanalı TV KLAN’da ‘Osmani’ ismiyle başlayan ve haftanın iki günü prime time’da ekrana gelen ‘Kuruluş Osman’, bölüm başına ortalama yüzde 40 izlenme oranıyla reytinglerde birinci sırada alıyor.

#6
Foto - Kuruluş Osman, Arnavutluk’ta en çok izlenen dizi oldu. Reytingleri altüst eden dizi sonrası Arnavutluk'taki yönetmenlerin tarihi dizilere yönelik projeler geliştirmeye başladığı konuşuluyor.

Kuruluş Osman, Arnavutluk’ta en çok izlenen dizi oldu. Reytingleri altüst eden dizi sonrası Arnavutluk'taki yönetmenlerin tarihi dizilere yönelik projeler geliştirmeye başladığı konuşuluyor.

#7
Foto - Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23