• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
‘Kokuşmuş mahalle’ akıllanmadı! Parti üzerine parti yapıyor

2020-09-20 08:56:34
‘Kokuşmuş mahalle’ akıllanmadı! Parti üzerine parti yapıyor

Türkiye’de koronavirüs vaka sayıları her geçen gün artarken ek tedbirleri getirilmesi yeniden gündeme geldi. Vatandaşların tedbirlere uyması konusunda sık sık uyarılar yapılırken ‘kokuşmuş mahalle’ olarak bilinen magazin dünyasında ise ‘ünlü’ diye topluma rol model olarak sunulan kişilerin sorumsuzluğuna her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Koronavirüs tedbirlerini hiçe sayan bazı isimler büyük tepki çekiyor.

#1
Foto - Geçtiğimiz günlerde yurtdışı tatilinden dönen Miss Turkey 2018 yarışmacısı Şevval Şahin ve erkek arkadaşı Yiğit Marcus Aral, 30 Ağustos'ta da Rumelihisarı'ndaki bir yalıda oldukça kalabalık “yaş günü partisi” düzenlemişti. Doğum günü partisinde maske ve sosyal mesafe kuralları hiçe sayılmıştı.

Geçtiğimiz günlerde yurtdışı tatilinden dönen Miss Turkey 2018 yarışmacısı Şevval Şahin ve erkek arkadaşı Yiğit Marcus Aral, 30 Ağustos'ta da Rumelihisarı'ndaki bir yalıda oldukça kalabalık “yaş günü partisi” düzenlemişti. Doğum günü partisinde maske ve sosyal mesafe kuralları hiçe sayılmıştı.

#2
Foto - Skandal partiden sonra Yiğit Marcus Aral'ın kovid-19 testinin pozitif çıkması üzerine partiye katılan isimler paniğe kapılmıştı. Skandal partiye Şeyma Subaşı’nın yanı sıra Murat Dalkılıç, Rabia Yaman, Kerim Sabancı gibi isimler de katılmıştı.

Skandal partiden sonra Yiğit Marcus Aral'ın kovid-19 testinin pozitif çıkması üzerine partiye katılan isimler paniğe kapılmıştı. Skandal partiye Şeyma Subaşı’nın yanı sıra Murat Dalkılıç, Rabia Yaman, Kerim Sabancı gibi isimler de katılmıştı.

#3
Foto - Akıllanmayan çift Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral, yeni bir parti skandalı ile daha gündeme geldi. Yiğit Marcus Aral’ın son testinin negatif çıkmasının ardından sorumsuz güruh bu kez de Şevval Şahin'in yeni yaşını kutlamak için parti düzenledi. Koronavirüs tedbirlerinin hiçe sayıldığı skandal Parti sonrası

Akıllanmayan çift Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral, yeni bir parti skandalı ile daha gündeme geldi. Yiğit Marcus Aral’ın son testinin negatif çıkmasının ardından sorumsuz güruh bu kez de Şevval Şahin'in yeni yaşını kutlamak için parti düzenledi. Koronavirüs tedbirlerinin hiçe sayıldığı skandal Parti sonrası "Abartılacak bir şey yok" diyen Şevval Şahin'e büyük tepki yağdı.

#4
Foto - Bodrum Türkbükü açıklarında demirlenen lüks bir teknede düzenlenen skandal partiye çok sayıda ünlü ismin katıldığı belirtildi. Sosyal medyada rezalete tepki gösteren vatandaşlar yolda maske takmadığı için ceza kesildiğini hatırlatarak kalabalık partiler düzenleyen bu kişilere karşı da cezai yaptırım uygulanması gerektiğini belirtti.

Bodrum Türkbükü açıklarında demirlenen lüks bir teknede düzenlenen skandal partiye çok sayıda ünlü ismin katıldığı belirtildi. Sosyal medyada rezalete tepki gösteren vatandaşlar yolda maske takmadığı için ceza kesildiğini hatırlatarak kalabalık partiler düzenleyen bu kişilere karşı da cezai yaptırım uygulanması gerektiğini belirtti.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23