• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Kenyalı yarışmacı herkesi ters köşeye yatırdı

2022-01-15 15:24:57
Kenyalı yarışmacı herkesi ters köşeye yatırdı

ATV'nin ve Türkiye'nin en çok izlenilen ve beğenilen yarışma programlarından 'Kim Milyoner Olmak İster' her hafta olduğu gibi bu hafta Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla izleyicilerin karşısına çıktı.

#1
Foto - Haftada iki gün izleyicilerle buluşan 'Kim Milyoner Olmak İster'de bu hafta yine yarışmacıların başarılı performansları yer aldı.

Haftada iki gün izleyicilerle buluşan 'Kim Milyoner Olmak İster'de bu hafta yine yarışmacıların başarılı performansları yer aldı.

#2
Foto - Yarışmaya katılan 28 yaşındaki Kenyalı Fardousa Abulahe Adone adlı yarışmacı, Kenya'dan Türkiye'ye uzanan hikayesiyle herkesin dikkatini çekti.

Yarışmaya katılan 28 yaşındaki Kenyalı Fardousa Abulahe Adone adlı yarışmacı, Kenya'dan Türkiye'ye uzanan hikayesiyle herkesin dikkatini çekti.

#3
Foto - Adone adlı yarışmacı, programın bugünkü bölümüne hikayesiyle adeta damga vurdu.

Adone adlı yarışmacı, programın bugünkü bölümüne hikayesiyle adeta damga vurdu.

#4
Foto - Türkçesinin pek de iyi olmadığını ancak üniversite eğitimi için Türkiye'ye geldiğini ilk üniversitesini yeterli Türkçe bilgisi olmadığı için bıraktığını dile getirdi. Yarışmada herkesin ilk soruda elenebileceğini düşündüğü Kenyalı yarışmacı, soruları başarıyla geçti.

Türkçesinin pek de iyi olmadığını ancak üniversite eğitimi için Türkiye'ye geldiğini ilk üniversitesini yeterli Türkçe bilgisi olmadığı için bıraktığını dile getirdi. Yarışmada herkesin ilk soruda elenebileceğini düşündüğü Kenyalı yarışmacı, soruları başarıyla geçti.

#5
Foto - Başarılı performans sergileyen yarışmacı, ikinci baraja kadar ulaştı. Yarışmacının yedinci soruda karşısına, 'Çin'in bazı bölgelerinde polis hangisini bekçi köpekleri gibi eğitip kullanmaya başlamış ve onların bazı durumlarda köpeklerden daha etkili olduğu görülmüştür?' sorusu çıktı. Yarışmacı çift joker hakkını kullandı.

Başarılı performans sergileyen yarışmacı, ikinci baraja kadar ulaştı. Yarışmacının yedinci soruda karşısına, 'Çin'in bazı bölgelerinde polis hangisini bekçi köpekleri gibi eğitip kullanmaya başlamış ve onların bazı durumlarda köpeklerden daha etkili olduğu görülmüştür?' sorusu çıktı. Yarışmacı çift joker hakkını kullandı.

#6
Foto - Önce 'B- Keçiler', ardından da 'A- Baykuşlar' cevabını veren Kenyalı yarışmacı, yarışmadan elendi. 'D- Kazlar' şıkkının doğru çıkmasıyla yarışmacı Milyoner'den 30 bin TL ile ayrıldı.

Önce 'B- Keçiler', ardından da 'A- Baykuşlar' cevabını veren Kenyalı yarışmacı, yarışmadan elendi. 'D- Kazlar' şıkkının doğru çıkmasıyla yarışmacı Milyoner'den 30 bin TL ile ayrıldı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23