• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
'Kutuplaşma sona erebilir' dedi ve Fatih Portakal'a çağrı yaptı: Özür dile

2020-05-28 23:24:54
'Kutuplaşma sona erebilir' dedi ve Fatih Portakal'a çağrı yaptı: Özür dile

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve onlara destek veren gazetecilerin Fazilet Durağı iddiaları yalanla sonuçlandı. Sabah yazarı Mahmut Övür, özellikle gazetecilere çağrı yaparak, "Özür dileyin. Bu şikayet ettiğiniz kutuplaşmayı bir nebze aşağı çeken bir adım olabilir" dedi.

#1
Foto - İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İBB Sözcüsü Murat Ongun'un; 29 Mart sabahı Fazilet durağından 47 kişinin bindiği iddiası bizzat İBB Sözcüsü tarafından yalanlandı. Bazı gazetecilerin konuyla ilgili halka yaptıkları hakaretler hala unutulmadı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İBB Sözcüsü Murat Ongun'un; 29 Mart sabahı Fazilet durağından 47 kişinin bindiği iddiası bizzat İBB Sözcüsü tarafından yalanlandı. Bazı gazetecilerin konuyla ilgili halka yaptıkları hakaretler hala unutulmadı.

#2
Foto - Konuya ilişkin bir yazı kaleme alan Sabah yazarı Mahmut Övür, şunları söyledi:

Konuya ilişkin bir yazı kaleme alan Sabah yazarı Mahmut Övür, şunları söyledi:

#3
Foto - Olay o kadar basitti ki sadece bir iki gün içinde gerçeği öğrenmek mümkündü. Ama tam 58 gün o

Olay o kadar basitti ki sadece bir iki gün içinde gerçeği öğrenmek mümkündü. Ama tam 58 gün o "yalan"ın üzerine yattılar. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve basın danışmanı Murat Ongun'un Fazilet Durağı yalanından söz ediyorum.

#4
Foto - Allah'tan foyaları çabuk ortaya çıktı. Tabi çabuk çıktı dediğime bakmayın, eğer bu işin üzerine başta AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak, SABAH gazetesinden sevgili Kenan Kıran gitmeseydi kesin üstüne yatarlardı. Bu arada şunu da söyleyelim. Yalan söyleyen kendileri, iftira atan, yayan kendileri, hatta Cumhuriyet savcısına başvuran da kendileri.

Allah'tan foyaları çabuk ortaya çıktı. Tabi çabuk çıktı dediğime bakmayın, eğer bu işin üzerine başta AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak, SABAH gazetesinden sevgili Kenan Kıran gitmeseydi kesin üstüne yatarlardı. Bu arada şunu da söyleyelim. Yalan söyleyen kendileri, iftira atan, yayan kendileri, hatta Cumhuriyet savcısına başvuran da kendileri.

#5
Foto - Bu nedenle pervasız diyorum. O soruşturma olmasaydı hala

Bu nedenle pervasız diyorum. O soruşturma olmasaydı hala "organize kötülük" devam ederdi. Şimdi Basın Danışmanı Ongun, biraz da Enver Aysever'in zorlamasıyla gerçeği yarım ağız da olsa kabullendi:

#6
Foto -

"Bu bir hata mı? Evet. Bir duraktan bu kadar yolcu bindi dememiz bana gelen veriye göre yanlış olmuş" Büyük ihtimalle suçu İETT çalışanlarına atacaklar. Oysa her şey daha ilk gün İETT kayıtlarında vardı ve adamları o kayıtları değil organize kötülük yolunu seçtiler.

#7
Foto - Birincisi başkalarına yönelttikleri

Birincisi başkalarına yönelttikleri "organize kötülük", aslında onların siyasi DNA'larında var. İkincisi de söyledikleri yalanların yanlarına kar kaldığını iyi biliyorlar.

#8
Foto - Böyle olduğu için de bakın İmamoğlu benzer konularda hiç oralı olmuyor. Sanki yüzlerce emekçiyi trol diye suçlayan

Böyle olduğu için de bakın İmamoğlu benzer konularda hiç oralı olmuyor. Sanki yüzlerce emekçiyi trol diye suçlayan "kanım dondu" diye infial yaratan, siyaseti lanetleyen o değilmiş gibi susuyor. İmamoğlu da, onu televizyonlara çıkartan İsmail Küçükkaya da, o görüntüleri köpürterek operasyon çeken Washington Portakalı da hatta o tweetleri paylaşan diğer gazeteciler de çıkıp özür dilemeliler...

#9
Foto - Belki bu, hem diğer yalanlarıyla yüzleşmeleri için bir başlangıç hem de

Belki bu, hem diğer yalanlarıyla yüzleşmeleri için bir başlangıç hem de "yalandan" şikayet ettikleri kutuplaşmayı bir nebze aşağı çeken bir adım olabilir.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı