• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Imran Han'ın bomba tavsiyesine Türk yapımcıdan yanıt geldi

2020-12-02 12:26:48
Imran Han'ın bomba tavsiyesine Türk yapımcıdan yanıt geldi

Türkiye’nin son dönemdeki tarihi dizi atılımı yurtiçinde reytingleri patlatsa da dünya genelinde de büyük ilgi görüyor.

#1
Foto - Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdülhamid ve Yunus Emre dizileri satıldı. Diriliş Ertuğrul'un devam dizisi Kuruluş Osman'da birçok ülkeye kısa sürede satıldı. Hatta Kuruluş Osman, geçtiğimiz ay Arnavutluk'ta reytingleri altüst etti.

Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdülhamid ve Yunus Emre dizileri satıldı. Diriliş Ertuğrul'un devam dizisi Kuruluş Osman'da birçok ülkeye kısa sürede satıldı. Hatta Kuruluş Osman, geçtiğimiz ay Arnavutluk'ta reytingleri altüst etti.

#2
Foto - Türk dizilerine en çok ilgi göstren ülkelerden bir tanesi de Pakistan... Asya ülkesinde Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdülhamid ve Çalıkuşu dizileri büyük ilgi görüyor.

Türk dizilerine en çok ilgi göstren ülkelerden bir tanesi de Pakistan... Asya ülkesinde Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdülhamid ve Çalıkuşu dizileri büyük ilgi görüyor.

#3
Foto - Geçtiğimiz Ramazan ayında Pakistan hükümet yetkilileri, kutsal ay boyunca Diriliş Ertuğrul dizisini ekranlara getirmişti.

Geçtiğimiz Ramazan ayında Pakistan hükümet yetkilileri, kutsal ay boyunca Diriliş Ertuğrul dizisini ekranlara getirmişti.

#4
Foto - Haziran ayında iki ülke arasında dizi işbirliği yapılmasını öngören bir anlaşma yapıldı. Bu anlaşma sonrası son dönemin popüler dizisi Uyanış Büyük Selçuklu’nun da ihracı gündeme geldi.

Haziran ayında iki ülke arasında dizi işbirliği yapılmasını öngören bir anlaşma yapıldı. Bu anlaşma sonrası son dönemin popüler dizisi Uyanış Büyük Selçuklu’nun da ihracı gündeme geldi.

#5
Foto - Gelişmeler böyleyken Pakistan Başbakanı İmran Han, dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Türk tarihi dizisi Yunus Emre’yi ülkedeki vatandaşlara tavsiye etti.

Gelişmeler böyleyken Pakistan Başbakanı İmran Han, dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Türk tarihi dizisi Yunus Emre’yi ülkedeki vatandaşlara tavsiye etti.

#6
Foto - Dizi yapımcısı Mehmet Bozdağ ise Imran Han’ın tavsiyesi sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Bozdağ açıklamasında,

Dizi yapımcısı Mehmet Bozdağ ise Imran Han’ın tavsiyesi sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Bozdağ açıklamasında, "Hz. Yunus bir söz söylemiş hiçbir söze benzemez." Birlik için, bir atan kalpler. Dizimize gösterdiğiniz alaka ve teveccüh için Pakistan başbakanı Sayın Imran Han’a teşekkür ederim” dedi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23