• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
17
'Hristiyanlık propagandası': İğrenç pozlar paylaşan oyuncu 'haç' taktı!

2020-10-21 18:31:52
'Hristiyanlık propagandası': İğrenç pozlar paylaşan oyuncu 'haç' taktı!

Magazin dünyası Müslüman Türk milletinin değerlerini tahrip etmeye devam ediyor. Her türlü ahlaksızlığın sergilendiği magazin dünyasında, bu kez 'hristiyanlık propagandası' boy gösterdi.

#1
Foto - Milletin değerlerini yozlaştıran magazin dünyasında yeni bir skandal yaşandı. Genç neslin bilinçsizce takip ettiği ve özendiği oyuncu ile şarkıcıların sergilediği ahlak dışı tavırların ardından yeni bir görüntü tepki çekti.

Milletin değerlerini yozlaştıran magazin dünyasında yeni bir skandal yaşandı. Genç neslin bilinçsizce takip ettiği ve özendiği oyuncu ile şarkıcıların sergilediği ahlak dışı tavırların ardından yeni bir görüntü tepki çekti.

#2
Foto - Gündeme gelmek için yarı çıplak fotoğraflarını paylaşmaktan utanmayan Merve Boluğur isimli oyuncu, sosyal medya hesaplarından şoke eden bir fotoğraf paylaştı. Edep dışı fotoğrafın yanısıra 'hristiyanlık propagandası' mı dedirtecek haç işareti bulunan bir kolye taktığı görüldü.

Gündeme gelmek için yarı çıplak fotoğraflarını paylaşmaktan utanmayan Merve Boluğur isimli oyuncu, sosyal medya hesaplarından şoke eden bir fotoğraf paylaştı. Edep dışı fotoğrafın yanısıra 'hristiyanlık propagandası' mı dedirtecek haç işareti bulunan bir kolye taktığı görüldü.

#3
Foto - Gençlere kötü rol model olan oyuncunun haç işareti bulunan kolye takması ve bunu sosyal medyadan

Gençlere kötü rol model olan oyuncunun haç işareti bulunan kolye takması ve bunu sosyal medyadan "Kadınlar; olduğumuz gibi kusursuzuz" ifadesiyle paylaşması tepki gösterdi.

#4
Foto - Ayrıca malum teşhirci ahlaksız medya ise bu fotoğrafı

Ayrıca malum teşhirci ahlaksız medya ise bu fotoğrafı "Merve Boluğur göğüs dekolteli pozuyla beğeni topladı" ifadeleriyle teşvik etmesi pes dedirtti.

#5
Foto - Merve Boluğur hristiyanlığın sembolü haç takan şarkıcı ve oyuncular arasında yalnız değil. İşte tepki çeken o ünlüler...

Merve Boluğur hristiyanlığın sembolü haç takan şarkıcı ve oyuncular arasında yalnız değil. İşte tepki çeken o ünlüler...

#6
Foto - Hülya Avşar - 2007 yılında kendi adını taşıyan Hülya dergisinde başörtülü fotoğrafıyla şov yapan ve daha sonra haç taktığı görüntüleri ortaya çıkan Hülya Avşar, büyük tepki çekmişti. Haç işaretli kolyesiyle kameralara yakalan Avşar

Hülya Avşar - 2007 yılında kendi adını taşıyan Hülya dergisinde başörtülü fotoğrafıyla şov yapan ve daha sonra haç taktığı görüntüleri ortaya çıkan Hülya Avşar, büyük tepki çekmişti. Haç işaretli kolyesiyle kameralara yakalan Avşar "Bu kolyeyi çok beğenerek aldım. Haç olsa bile ne mahsuru var? Allah birdir, ben haç da takarım, Allah yazısı da" ifadelerini kullanmıştı.

#7
Foto - Pelin Öztekin – Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı tiyatroda tanınan oyuncu Pelin Öztekin, boynundaki haç kolyesi nedeniyle sosyal medyada eleştiri toplamıştı. Rasim Öztekin’in kızı olan oyuncu, gelen tepkilere herhangi bir cevap vermemişti.

Pelin Öztekin – Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı tiyatroda tanınan oyuncu Pelin Öztekin, boynundaki haç kolyesi nedeniyle sosyal medyada eleştiri toplamıştı. Rasim Öztekin’in kızı olan oyuncu, gelen tepkilere herhangi bir cevap vermemişti.

#8
Foto - Selin İmer - Mustafa Ceceli ile skandal bir iddia ile boşanan Selin İmer'in yeni evli olduğu dönemde kameralara yansıyan 'haç işareti' şeklindeki dövmesi vatandaşların tepkisini çekmişti.

Selin İmer - Mustafa Ceceli ile skandal bir iddia ile boşanan Selin İmer'in yeni evli olduğu dönemde kameralara yansıyan 'haç işareti' şeklindeki dövmesi vatandaşların tepkisini çekmişti.

#9
Foto - Tepkilere cevap veren İmer, kolundaki dövmenin haç değil artı işareti olduğun ifade etmiş ve Kelime-i Tevhid’in bulunduğu söyleyerek rezil bir açıklama yapmıştı.

Tepkilere cevap veren İmer, kolundaki dövmenin haç değil artı işareti olduğun ifade etmiş ve Kelime-i Tevhid’in bulunduğu söyleyerek rezil bir açıklama yapmıştı.

#10
Foto - Tuğba Ünsal - Oyuncu Tuba Ünsal da haç işareti şeklinde kolye takmasıyla gündeme gelmişti. Vatandaşlar haç işaretine tepki gösterirken Ünsal, “O haç işareti değil, ismimin baş harfi olan T harfi” açıklamasında bulunmuştu.

Tuğba Ünsal - Oyuncu Tuba Ünsal da haç işareti şeklinde kolye takmasıyla gündeme gelmişti. Vatandaşlar haç işaretine tepki gösterirken Ünsal, “O haç işareti değil, ismimin baş harfi olan T harfi” açıklamasında bulunmuştu.

#11
Foto - Tuğba Ünsal, sosyal medya hesabına yüklediği başka bir fotoğrafta da tepki çeken haç işaretine benzer bir kolye taktığı görülmüştü.

Tuğba Ünsal, sosyal medya hesabına yüklediği başka bir fotoğrafta da tepki çeken haç işaretine benzer bir kolye taktığı görülmüştü.

#12
Foto - Çağla Şıkel - Birçok kez ‘haç’ işaretine benzer kolyelerle tepkileri üzerine çeken Çağla Şıkel adlı manken, tepki gösterenlere cevap vermişti.

Çağla Şıkel - Birçok kez ‘haç’ işaretine benzer kolyelerle tepkileri üzerine çeken Çağla Şıkel adlı manken, tepki gösterenlere cevap vermişti.

#13
Foto - Bu tür tepkilerle birçok kez gündem olan Şıkel,

Bu tür tepkilerle birçok kez gündem olan Şıkel, "Kolyeye çocuklarımın isimlerini yazdırdım. Böyle güzel ve uygun oldu yani o haç değil, benim Müslüman olduğumu herkes biliyor" açıklamasını yapmıştı. Bir fotoğrafındaki kolye için ise 'kılıç' olduğunu iddia etmişti.

#14
Foto - Ancak Çağla Şıkel, isimlerin bulunduğu kolye dışında da ‘haç’a benzer kolyeler takmasıyla da gündeme gelmiş ve tepki çekmişti.

Ancak Çağla Şıkel, isimlerin bulunduğu kolye dışında da ‘haç’a benzer kolyeler takmasıyla da gündeme gelmiş ve tepki çekmişti.

#15
Foto - Defne Samyeli’nin kızları Derin ve Deren Talu – Sık sık gayri meşru ilişkilerle medyada yer bulan eski sunucu Defne Samyeli’nin kızları haç işaretine benzer kolye takmasıyla dikkat çekti. Sosyal medyada gündeme gelmek için bedenlerini yarı çıplak sergileyen Deren ve Derin Talu kardeşlerin de haç işaretli kolye takması tepki çekti.

Defne Samyeli’nin kızları Derin ve Deren Talu – Sık sık gayri meşru ilişkilerle medyada yer bulan eski sunucu Defne Samyeli’nin kızları haç işaretine benzer kolye takmasıyla dikkat çekti. Sosyal medyada gündeme gelmek için bedenlerini yarı çıplak sergileyen Deren ve Derin Talu kardeşlerin de haç işaretli kolye takması tepki çekti.

#16
Foto - Tepkilerin ardından açıklama yapan Deren Talu, kolyesinin kılıç olduğunu iddia etmişti. Derin Talu ise tepkilere herhangi bir cevap vermemişti.

Tepkilerin ardından açıklama yapan Deren Talu, kolyesinin kılıç olduğunu iddia etmişti. Derin Talu ise tepkilere herhangi bir cevap vermemişti.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23