• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Heyecanlandıran anlar! Kuruluş Osman'da iki ünlü isim görüldü

2020-10-13 14:57:18
Heyecanlandıran anlar! Kuruluş Osman'da iki ünlü isim görüldü

Sezona zirvede başlayan ve ilk bölümüyle çok konuşulan reyting rekortmeni dizi ‘Kuruluş Osman’da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. ‘Kuruluş Osman’ın 14 Ekim Çarşamba saat 20:00’de ATV’de ekrana gelecek 29’uncu bölümünde, Osman Bey kendisine kurulan tuzağı bertaraf etmek için mücadele ediyor.

#1
Foto - Babasıyla buluşmak üzere Kayı Obası’ndan ayrılan Osman Bey kendisine kurulan tuzaktan kurtulmak için mücadele ederken; uç bölgesindeki faaliyetlerine başlayan Nikola ve Flatyos, Kayı Obası’na geliyor. Savcı Bey’in obaya gelişi heyecana neden olurken, Osman Bey’in akıbetinin belirsizliği Bala Hatun’u endişeye sürüklüyor.

Babasıyla buluşmak üzere Kayı Obası’ndan ayrılan Osman Bey kendisine kurulan tuzaktan kurtulmak için mücadele ederken; uç bölgesindeki faaliyetlerine başlayan Nikola ve Flatyos, Kayı Obası’na geliyor. Savcı Bey’in obaya gelişi heyecana neden olurken, Osman Bey’in akıbetinin belirsizliği Bala Hatun’u endişeye sürüklüyor.

#2
Foto - ‘Kuruluş Osman’ kadrosuna bu bölümde ünlü oyuncular Görkem Kanbolat Arslan ve Seray Kaya katılıyor. 2. sezona bambaşka bir hikaye ve birçok yeni oyuncunun katılımı ile başlayan dizi, takipçilerini bir hayli etkiliyor.

‘Kuruluş Osman’ kadrosuna bu bölümde ünlü oyuncular Görkem Kanbolat Arslan ve Seray Kaya katılıyor. 2. sezona bambaşka bir hikaye ve birçok yeni oyuncunun katılımı ile başlayan dizi, takipçilerini bir hayli etkiliyor.

#3
Foto - Yeni oyuncular ve karakterlerin detayları da merakla bekleniyor. Görkem Kanbolat Arslan ve Seray Kaya da Kuruluş Osman dizisine büyük katkı yapacaklar.

Yeni oyuncular ve karakterlerin detayları da merakla bekleniyor. Görkem Kanbolat Arslan ve Seray Kaya da Kuruluş Osman dizisine büyük katkı yapacaklar.

#4
Foto - Osman Bey ölümcül tuzaktan kurtulabilecek mi? Kayı Obası’na gelen Nikola ve Flatyos’un planı ne? Ertuğrul Bey, oğlunu bulabilmek için nasıl bir hamle yapacak? Savcı Bey, kardeşi Osman Bey’in kayıp olduğunu öğrenince nasıl hareket edecek? Bala Hatun, Ertuğrul Bey’e kendini kabul ettirebilecek mi?

Osman Bey ölümcül tuzaktan kurtulabilecek mi? Kayı Obası’na gelen Nikola ve Flatyos’un planı ne? Ertuğrul Bey, oğlunu bulabilmek için nasıl bir hamle yapacak? Savcı Bey, kardeşi Osman Bey’in kayıp olduğunu öğrenince nasıl hareket edecek? Bala Hatun, Ertuğrul Bey’e kendini kabul ettirebilecek mi?

#5
Foto - Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, yeni sezonda da ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, yeni sezonda da ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23