• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Gönül Dağı’nda bomba değişim! Başrol yeni olayı açıkladı

2021-11-25 14:20:24
Gönül Dağı’nda bomba değişim! Başrol yeni olayı açıkladı

TRT 1’in Cumartesi akşamları yayınlanan sevilen dizisi Gönül Dağı, her hafta zirveye oynamaya devam ediyor.

#1
Foto - Berk Atan ile Gülsim Ali İlhan ikilisinin uyumu ve sahneleri hayranları meraklandırmaya devam ederken, Kapadokya’da çekilen balayı sahneleri sosyal medyaya damga vurdu.

Berk Atan ile Gülsim Ali İlhan ikilisinin uyumu ve sahneleri hayranları meraklandırmaya devam ederken, Kapadokya’da çekilen balayı sahneleri sosyal medyaya damga vurdu.

#2
Foto - Gönül Dağı dizisiyle ilgili konuşan başrol Gülsim Ali İlhan, bugüne kadar hep ağlarken ya da dram halleri ile gördüğümüz Dilek’in çok değişeceğini söyledi.

Gönül Dağı dizisiyle ilgili konuşan başrol Gülsim Ali İlhan, bugüne kadar hep ağlarken ya da dram halleri ile gördüğümüz Dilek’in çok değişeceğini söyledi.

#3
Foto - Artık Dilek karakteri hem mutlu hem de enerjik olarak hikayede yer alacak.

Artık Dilek karakteri hem mutlu hem de enerjik olarak hikayede yer alacak.

#4
Foto - Taner’le evlenen ve Gedelli’de yepyeni bir hayata merhaba diyecek olan Dilek’in bundan sonraki bölümlerde neler yapacağını Gülsim Ali İlhan anlattı. Gülsim Ali İlhan: “Dilek’in tüm dilekleri gerçekleşti. Hayatı artık tamamen değişti, evlendi. Hep hayal ettiği gibi kocaman bir ailesi oldu. Bu ona yepyeni sorumluluklar yükledi. Bence bundan sonra Dilek’i daha mutlu ve enerjik göreceğiz, çünkü artık Dilek kök salacağı toprağını buldu. Zaten çocukluğunun bir döneminde de burada severek yaşadığı için çok zorlanacağını düşünmüyorum. Ayrıca sevdiği için çok öncesinden İstanbul’dan ve oradaki imkanlardan vazgeçti. Geçen bölümlerde Dilek, amcaoğullarına su problemini çözmeleri konusunda çok yardımcı oldu ve bunun da haklı gururunu yaşadı, kasabadaki insanlara yardım etmek onu çok sevindirdi. Tahmin ediyorum ki ilerleyen bölümlerde de bunu daha sık göreceğiz. Yeni ailesine destek ve yardımcı olmak için elinden geleni yapacağından eminim. Çünkü ufak bir kız çocuğu olarak ayrıldığı kasabaya, bir jeoloji mühendisi olarak döndü. Dilek’in önüne zorluklar çıkacak mı bunu ilerleyen bölümlerde hep beraber göreceğiz…”

Taner’le evlenen ve Gedelli’de yepyeni bir hayata merhaba diyecek olan Dilek’in bundan sonraki bölümlerde neler yapacağını Gülsim Ali İlhan anlattı. Gülsim Ali İlhan: “Dilek’in tüm dilekleri gerçekleşti. Hayatı artık tamamen değişti, evlendi. Hep hayal ettiği gibi kocaman bir ailesi oldu. Bu ona yepyeni sorumluluklar yükledi. Bence bundan sonra Dilek’i daha mutlu ve enerjik göreceğiz, çünkü artık Dilek kök salacağı toprağını buldu. Zaten çocukluğunun bir döneminde de burada severek yaşadığı için çok zorlanacağını düşünmüyorum. Ayrıca sevdiği için çok öncesinden İstanbul’dan ve oradaki imkanlardan vazgeçti. Geçen bölümlerde Dilek, amcaoğullarına su problemini çözmeleri konusunda çok yardımcı oldu ve bunun da haklı gururunu yaşadı, kasabadaki insanlara yardım etmek onu çok sevindirdi. Tahmin ediyorum ki ilerleyen bölümlerde de bunu daha sık göreceğiz. Yeni ailesine destek ve yardımcı olmak için elinden geleni yapacağından eminim. Çünkü ufak bir kız çocuğu olarak ayrıldığı kasabaya, bir jeoloji mühendisi olarak döndü. Dilek’in önüne zorluklar çıkacak mı bunu ilerleyen bölümlerde hep beraber göreceğiz…”

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23