• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Gmail kullananlar dikkat! Gmail’e gelen değişiklik ne? Yarından itibaren başlıyor…

2020-02-19 12:55:15
Gmail kullananlar dikkat! Gmail’e gelen değişiklik ne? Yarından itibaren başlıyor…

Milyonlarca insanın kullandığı Google'ın popüler e-posta servisi Gmail’de yeni değişiklikler söz konusu. Gmail’e gelen değişiklik ne? Gmail’e yeni güncelleme mi geliyor? İşte detaylar…

#1
Foto - Google'ın popüler e-posta servisi Gmail ile ilgili yeni güncelleme söz konusu. Milyonlarca insanın kullandığı Gmail'e ilişkin kritik tarih verildi. 20 Şubat… Peki bu tarihte ne olacak?

Google'ın popüler e-posta servisi Gmail ile ilgili yeni güncelleme söz konusu. Milyonlarca insanın kullandığı Gmail'e ilişkin kritik tarih verildi. 20 Şubat… Peki bu tarihte ne olacak?

#2
Foto - Gmail uzun bir aradan sonra kapsamlı bir güncelleme alıyor. Tasarımı değişiyor, görüntüsü çok daha farklı bir Gmail geliyor. Bu güncelleme ile birlikte önemli değişiklikler kullanıcıları bekliyor. Birden fazla mail hesabını Gmail üzerinden kullanan herkes, bir seferde daha fazla sayıda önemli e-posta görebiliyordu. Ana ekranı ikiye bölen bu özellik yeni güncelleme ile geçmişte kalacak…

Gmail uzun bir aradan sonra kapsamlı bir güncelleme alıyor. Tasarımı değişiyor, görüntüsü çok daha farklı bir Gmail geliyor. Bu güncelleme ile birlikte önemli değişiklikler kullanıcıları bekliyor. Birden fazla mail hesabını Gmail üzerinden kullanan herkes, bir seferde daha fazla sayıda önemli e-posta görebiliyordu. Ana ekranı ikiye bölen bu özellik yeni güncelleme ile geçmişte kalacak…

#3
Foto - Önizleme kısmını kaldırmaya hazırlanan dünya devi, çok sayıda gelen kutusuna tek bir araç çubuğu ile erişimi mümkün hale getirecek.

Önizleme kısmını kaldırmaya hazırlanan dünya devi, çok sayıda gelen kutusuna tek bir araç çubuğu ile erişimi mümkün hale getirecek.

#4
Foto - Popüler e-posta uygulamasına gelecek güncelleme ile birlikte aynı zamanda birden fazla gelen kutusu için yeni yapılandırma alternatifleri de ortaya çıkacak. Bu yapılandırma seçenekleri Ayarlar altında Gelişmiş > Gelen Kutusu içinde bulunacak.

Popüler e-posta uygulamasına gelecek güncelleme ile birlikte aynı zamanda birden fazla gelen kutusu için yeni yapılandırma alternatifleri de ortaya çıkacak. Bu yapılandırma seçenekleri Ayarlar altında Gelişmiş > Gelen Kutusu içinde bulunacak.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı