• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
14
“Geçmiş olsun Reis” mesajlarının ardından Kemalistlerden Erdoğan için rezil sözler!

2020-08-29 12:00:49
“Geçmiş olsun Reis” mesajlarının ardından Kemalistlerden Erdoğan için rezil sözler!

Galatasaray taraftarının gönlünde yer eden tribün lideri Sebahattin Şirin, bir süredir yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisi gördüğünü ve dün itibariyle hastaneden taburcu olduğunu söyledi.

#1
Foto - Galatasaraylıların, “Sebahattin Reis” olarak tanıdığı Şirin için sosyal medyada, “#GeçmişOlsunReis” etiketi açıldı.

Galatasaraylıların, “Sebahattin Reis” olarak tanıdığı Şirin için sosyal medyada, “#GeçmişOlsunReis” etiketi açıldı.

#2
Foto - Söz konusu etikete çok sayıda Galatasaraylı taraftar mesaj atarak, Sebahattin Şirin’e geçmiş olsun dileklerini iletti.

Söz konusu etikete çok sayıda Galatasaraylı taraftar mesaj atarak, Sebahattin Şirin’e geçmiş olsun dileklerini iletti.

#3
Foto - Bazı CHP’li Kemalistlerin ise, söz konusu etiketteki, “Reis” ibaresinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için kullanıldığını düşünerek provokatif mesajlar paylaştıkları görüldü.

Bazı CHP’li Kemalistlerin ise, söz konusu etiketteki, “Reis” ibaresinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için kullanıldığını düşünerek provokatif mesajlar paylaştıkları görüldü.

#4
Foto - CHP’lilerin attığı mesajlarda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için akılalmaz tweet’ler yayınlamaları, “Bu kadarına da pes dedirtti.”

CHP’lilerin attığı mesajlarda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için akılalmaz tweet’ler yayınlamaları, “Bu kadarına da pes dedirtti.”

#5
Foto - Edepsiz paylaşımlarda bulunan ahlaksız kitlenin, Erdoğan'ın sağlık durumuna ilişkin skandal paylaşımları büyük tepkilere neden oldu.

Edepsiz paylaşımlarda bulunan ahlaksız kitlenin, Erdoğan'ın sağlık durumuna ilişkin skandal paylaşımları büyük tepkilere neden oldu.

#6
Foto - Bir Kemalist,

Bir Kemalist, "Bir an umutlanmıştım. Umutlarım kırıldı... Anladınız siz" yazarak kokuşmuş ideolojisinin vardığı boyutu gözler önüne serdi.

#7
Foto - Gerçekten Erdoğan'ın rahatsızlandığını zanneden bir diğer ismin ise,

Gerçekten Erdoğan'ın rahatsızlandığını zanneden bir diğer ismin ise, "Yaptıklarının hesabını vereceksin ve yargılanacaksın... o yüzden çabuk iyileş!" dediği ve FETÖ'nün yıllardır kullandığı "Erdoğan'ı yargılama" tehdidini savurduğu dikkatlerden kaçmadı.

#8
Foto - Mide bulandıran paylaşımlar, kamuoyunda infiale neden oldu.

Mide bulandıran paylaşımlar, kamuoyunda infiale neden oldu.

#9
Foto - Ahlaksızlığı bir adım ileri taşıyan bir CHP'linin ise, Cumhurbaşkanı Erdoğan için,

Ahlaksızlığı bir adım ileri taşıyan bir CHP'linin ise, Cumhurbaşkanı Erdoğan için, "Geberdin inşallah" yazdığı belirlendi.

#10
Foto - Bu skandal mesajı yayınlayan şarlatanın profili, görenleri şaşırtmadı.

Bu skandal mesajı yayınlayan şarlatanın profili, görenleri şaşırtmadı.

#11
Foto - Ahlaksız kadına vatandaşlardan tokat gibi cevap geldi. Bir vatandaş,

Ahlaksız kadına vatandaşlardan tokat gibi cevap geldi. Bir vatandaş, "Bir gün gökten kemik yağarsa korkarız belki duandan" yazdı.

#12
Foto - CHP'lilerin bu paylaşımlarına tepki gösteren bir diğer vatandaş ise,

CHP'lilerin bu paylaşımlarına tepki gösteren bir diğer vatandaş ise, "İnsanlar iki ayrılırlar, iyiler ve kötüler. Ama nasıl kötüler (CHP). Bir insanın hasta olmasını bile bir şeylere çeviriyorsunuz. Bu insanlık mıdır?" diye sordu.

#13
Foto - Milli Beka Hareketi Genel Başkanvekili İbrahim Aygün ise, “Buraya iki adam resmi koyayım da hasetinden çatlasınlar. Düşmanlar yiğit görsün. Bu ülkenin başkanının hasta olmasını isteyenler, rezil kepazesiniz. Vatan hainisiniz. Allah’ın izniyle Reis’imle Soylu’m varken; tek vatan, tek bayrak, tek millet.” ifadelerini kullandı.

Milli Beka Hareketi Genel Başkanvekili İbrahim Aygün ise, “Buraya iki adam resmi koyayım da hasetinden çatlasınlar. Düşmanlar yiğit görsün. Bu ülkenin başkanının hasta olmasını isteyenler, rezil kepazesiniz. Vatan hainisiniz. Allah’ın izniyle Reis’imle Soylu’m varken; tek vatan, tek bayrak, tek millet.” ifadelerini kullandı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı