• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bomba patlıyor! Öyle bir isim geliyor ki...

2021-07-30 17:36:48
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bomba patlıyor! Öyle bir isim geliyor ki...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonu merakla beklenirken gündemi değiştirecek bir transfer haberi çok konuşulanlar arasına girdi.

#1
Foto - ATV ekranlarının reyting rekortmeni uzun soluklu dizilerinden EDHO yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. 6 sezonu geride bırakarak 7. sezona hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde olay bir gelişme yaşanıyor.

ATV ekranlarının reyting rekortmeni uzun soluklu dizilerinden EDHO yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. 6 sezonu geride bırakarak 7. sezona hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde olay bir gelişme yaşanıyor.

#2
Foto - Yaz aylarında sezon finali yapan EDHO dizisinin başkarakterlerinden İlyas’ı oynayan Akbaba, sinema tutkusuna da kaldığı yerden devam ederken Anka adlı film projesine imza atmış ancak o konuda kesin bir karar verilmediğinden yarım kaldığı bile söylenmiş. Ancak asıl olan ise Akbaba’nın yeni sezonda EDHO dizisinden ayrılacağı konusu gündeme geldi.

Yaz aylarında sezon finali yapan EDHO dizisinin başkarakterlerinden İlyas’ı oynayan Akbaba, sinema tutkusuna da kaldığı yerden devam ederken Anka adlı film projesine imza atmış ancak o konuda kesin bir karar verilmediğinden yarım kaldığı bile söylenmiş. Ancak asıl olan ise Akbaba’nın yeni sezonda EDHO dizisinden ayrılacağı konusu gündeme geldi.

#3
Foto - EDHO için yakın zamanda Selçuk Yöntem ve Özgü Namal gibi isimler de ortaya atıldı. Öte yandan bambaşka bir ismin daha diziye katılacağı gündeme geldi.

EDHO için yakın zamanda Selçuk Yöntem ve Özgü Namal gibi isimler de ortaya atıldı. Öte yandan bambaşka bir ismin daha diziye katılacağı gündeme geldi.

#4
Foto - Final yapan Ay Yapım imzası Çukur dizisinde İdris Koçovalı'yı oynayan Ercan Kesal’in yeni sezonda EDHO’da baba karakterine bürüneceği ve Hızır Çakırbeyli’nin yanında olacağı iddia edildi. 7. sezon için şimdiden gün saymaya başlayan EDHO dizisi için hayranlarda yeni bölümleri büyük bir merakla beklerken gelen Kesal haberi herkesi farklı beklentilerin içerisine sürükledi.

Final yapan Ay Yapım imzası Çukur dizisinde İdris Koçovalı'yı oynayan Ercan Kesal’in yeni sezonda EDHO’da baba karakterine bürüneceği ve Hızır Çakırbeyli’nin yanında olacağı iddia edildi. 7. sezon için şimdiden gün saymaya başlayan EDHO dizisi için hayranlarda yeni bölümleri büyük bir merakla beklerken gelen Kesal haberi herkesi farklı beklentilerin içerisine sürükledi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23