• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
16
Ermenistan’dan bir kalleş saldırı daha! Azerbaycan’dan acı haber

2020-09-29 20:32:25
Ermenistan’dan bir kalleş saldırı daha! Azerbaycan’dan acı haber

Azerbaycan-Ermenistan cephe hattında çatışmalar devam ederken, Ermenistan kalleşçe saldırılarıyla sivil halkı hedef almayı sürdürüyor.

#1
Foto - Kalleş Ermeni ordusu sivil yerleşim bölgelerine gerçekleştirdiği saldırılarda yaşamını yitiren sivillerin sayısı 12’ye yükseldi.

Kalleş Ermeni ordusu sivil yerleşim bölgelerine gerçekleştirdiği saldırılarda yaşamını yitiren sivillerin sayısı 12’ye yükseldi.

#2
Foto - Mevzilerde çatışmalar devam ederken Azerbaycan Baş Savcılığından açıklama geldi.

Mevzilerde çatışmalar devam ederken Azerbaycan Baş Savcılığından açıklama geldi.

#3
Foto - Azerbaycan Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada, Ermenistan ordusunun Azerbaycan sivil yerleşim bölgelerine gerçekleştirdiği saldırılarda yaşamını kaybeden sivillerin sayısının 12'ye, yaralı sayısının da 35'e yükseldiği belirtti.

Azerbaycan Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada, Ermenistan ordusunun Azerbaycan sivil yerleşim bölgelerine gerçekleştirdiği saldırılarda yaşamını kaybeden sivillerin sayısının 12'ye, yaralı sayısının da 35'e yükseldiği belirtti.

#4
Foto - Aliyev çatışmalara ilişkin açıklamalar yaptı Türkiye’nin çatışmalara müdahil olduğu iddialarını değerlendiren Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Türkiye'nin savaşta bir taraf olmadığını söyledi. Ayrıca Aliyev, Türkiye'nin dengeleyici bir güç olduğunu da kaydetti.

Aliyev çatışmalara ilişkin açıklamalar yaptı Türkiye’nin çatışmalara müdahil olduğu iddialarını değerlendiren Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Türkiye'nin savaşta bir taraf olmadığını söyledi. Ayrıca Aliyev, Türkiye'nin dengeleyici bir güç olduğunu da kaydetti.

#5
Foto - Azerbaycan Savunma Bakanlığı Basın Hizmeti Başkanı Albay Vagif Dergahlı saldırıyı kınadı.

Azerbaycan Savunma Bakanlığı Basın Hizmeti Başkanı Albay Vagif Dergahlı saldırıyı kınadı.

#6
Foto - Ermenistan’la yaşanan bu krize ilişkin konuşan Bayramov açıklamada bulundu Ermenistan'la gerilim yaşan Azerbaycan'da Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov, Türkiye'nin Dağlık Karabağ krizine hiçbir müdahalede bulunmadığını söyledi.

Ermenistan’la yaşanan bu krize ilişkin konuşan Bayramov açıklamada bulundu Ermenistan'la gerilim yaşan Azerbaycan'da Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov, Türkiye'nin Dağlık Karabağ krizine hiçbir müdahalede bulunmadığını söyledi.

#7
Foto - Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri işgal altındaki topraklarını geri almayı sürdürüyor. Birçok tepede kontrolü eline laan Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri, Seyid Ahmetli, Karahanbeyli ve Kend Horadiz köylerini geri aldı.

Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri işgal altındaki topraklarını geri almayı sürdürüyor. Birçok tepede kontrolü eline laan Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri, Seyid Ahmetli, Karahanbeyli ve Kend Horadiz köylerini geri aldı.

#8
Foto - Son olarak iki tankı daha vuran Azerbaycan ordusunun, imha ettiği zırhlı araç sayısı 30'a yaklaştı. Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri'nin harekâtı başarıyla devam ediyor.

Son olarak iki tankı daha vuran Azerbaycan ordusunun, imha ettiği zırhlı araç sayısı 30'a yaklaştı. Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri'nin harekâtı başarıyla devam ediyor.

#9
Foto - Bölgede son durum

Bölgede son durum

#10
Foto - Azerbaycan askeri sınırı korumaya devam ediyor.

Azerbaycan askeri sınırı korumaya devam ediyor.

#11
Foto - Mevzi koruyan Azerbaycan askerleri

Mevzi koruyan Azerbaycan askerleri

#12
Foto - Çatışmalar devam ediyor...

Çatışmalar devam ediyor...

#13
Foto - Çatışmalar devam ediyor...

Çatışmalar devam ediyor...

#14
Foto - Çatışmalar devam ediyor...

Çatışmalar devam ediyor...

#15
Foto - Çatışmalar devam ediyor...

Çatışmalar devam ediyor...

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23