• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
16
Ermeni askerlerden büyük yüzsüzlük! Bakın ne yaptılar

2020-11-24 17:18:35
Ermeni askerlerden büyük yüzsüzlük! Bakın ne yaptılar

Azerbaycan-Ermenistan savaşı sona erdi. İşgalden kurtarılan Dağlık Karabağ'da çekilmeye başlayan Ermeni askerlerinin kameralara yaptığı hareket uluslararası ajanslar tarafından servis edildi. O anlar çok konuşulanlar arasına girdi.

#1
Foto - Rus TASS haber ajansı, Birleşmiş Milletler'in Dağlık Karabağ'a mayın temizleme misyonu göndermeye çalıştığını ve Rusya ile birlikte çalışmaya hazır olduğunu duyurdu.

Rus TASS haber ajansı, Birleşmiş Milletler'in Dağlık Karabağ'a mayın temizleme misyonu göndermeye çalıştığını ve Rusya ile birlikte çalışmaya hazır olduğunu duyurdu.

#2
Foto - Ajansa konuşan bir BM yetkilisi,

Ajansa konuşan bir BM yetkilisi, "Birleşmiş Milletler Mayın Harekatı Servisi (UNMAS), diğer BM kuruluşları ve sahadaki ülke ekibi ile koordinasyon halinde, taraflarca talep edilen BM yardımı çerçevesinde bir acil durum konuşlandırması üzerinde çalışıyor" dedi.

#3
Foto - Amerikan Associated Press (AP) haber ajansı ise, Ermenistan'ın bile tanımadığı Dağlık Karabağ yönetiminin başkenti Hankendi yakınlarındaki Aygestan'dan yeni fotoğraflar servis etti.

Amerikan Associated Press (AP) haber ajansı ise, Ermenistan'ın bile tanımadığı Dağlık Karabağ yönetiminin başkenti Hankendi yakınlarındaki Aygestan'dan yeni fotoğraflar servis etti.

#4
Foto - Dağlık Karabağ savaşının ilk haftası henüz dolmuşken, Aygestan'da Ermenistan ordusuna ait bir cephanelik 4 Kasım tarihinde Azerbaycan tarafından imha edilmişti.

Dağlık Karabağ savaşının ilk haftası henüz dolmuşken, Aygestan'da Ermenistan ordusuna ait bir cephanelik 4 Kasım tarihinde Azerbaycan tarafından imha edilmişti.

#5
Foto - AP'nin fotoğraflarında yok edilen cephanelikten geriye kalanlar yer alıyor: Yüzlerce yanmış miğfer, sadece duvarlarının bir kısmı ayakta kalmış bir bina, binlerce mermi.

AP'nin fotoğraflarında yok edilen cephanelikten geriye kalanlar yer alıyor: Yüzlerce yanmış miğfer, sadece duvarlarının bir kısmı ayakta kalmış bir bina, binlerce mermi.

#6
Foto - AP, bölgeye ulaşan dünyanın en büyük ve en eski mayın temizleme organizasyonu HALO Trust ekibinin patlamamış cephaneyi imha etmeye hazırlandığını bildiriyor.

AP, bölgeye ulaşan dünyanın en büyük ve en eski mayın temizleme organizasyonu HALO Trust ekibinin patlamamış cephaneyi imha etmeye hazırlandığını bildiriyor.

#7
Foto - Dağlık Karabağ'daki işgalci Ermenilerin boşalttığı Azıh köyünde bir evin aranmasıyla, tarihi bir soygunun izlerine ulaşıldı. Hocavend yakınlarındaki Azıh köyünde dünyaca ünlü Azıh Mağarası bulunuyor.

Dağlık Karabağ'daki işgalci Ermenilerin boşalttığı Azıh köyünde bir evin aranmasıyla, tarihi bir soygunun izlerine ulaşıldı. Hocavend yakınlarındaki Azıh köyünde dünyaca ünlü Azıh Mağarası bulunuyor.

#8
Foto - Üstlerinde 'Azıh' yazısı okunan kutularda, 27 yıl süren işgal boyunca mağarada yapılan kaçak kazılarda ortaya çıkarılanların saklandığı görüldü. Bilim insanlarına haber verilmesiyle Dr. Azad Zeynelov köye gönderildi.

Üstlerinde 'Azıh' yazısı okunan kutularda, 27 yıl süren işgal boyunca mağarada yapılan kaçak kazılarda ortaya çıkarılanların saklandığı görüldü. Bilim insanlarına haber verilmesiyle Dr. Azad Zeynelov köye gönderildi.

#9
Foto - Azerbaycan Arkeoloji ve Etnoğrafya Enstitüsü'nden (ANAS) Prof. Necep Museyibli, köy evindeki kutulardaki buluntuların hafta başında başkent Bakü'ye getirildiğini açıkladı.

Azerbaycan Arkeoloji ve Etnoğrafya Enstitüsü'nden (ANAS) Prof. Necep Museyibli, köy evindeki kutulardaki buluntuların hafta başında başkent Bakü'ye getirildiğini açıkladı.

#10
Foto - İlk bilimsel araştırmaların 1960'larda başladığı Azıh Mağarası, Kafkasya'daki en eski insan yerleşimlerine dair izlerin bulunduğu yerler arasında.

İlk bilimsel araştırmaların 1960'larda başladığı Azıh Mağarası, Kafkasya'daki en eski insan yerleşimlerine dair izlerin bulunduğu yerler arasında.

#11
Foto - Mağarada bulunan insan çene kemiğinin yaşının en az 300 bin yıllık olduğu kabul ediliyor, insan kalıntılarının ise 1,2 milyon yıllık olabileceği tahmin ediliyor.

Mağarada bulunan insan çene kemiğinin yaşının en az 300 bin yıllık olduğu kabul ediliyor, insan kalıntılarının ise 1,2 milyon yıllık olabileceği tahmin ediliyor.

#12
Foto - Kelbecer'i boşaltmak için 10 gün ek süre isteyen ve bu talebi Azerbaycan tarafından kabul edilen Ermenistan ise, 25 Kasım'a bir gün kala askerlerini bölgeden çekiyor.

Kelbecer'i boşaltmak için 10 gün ek süre isteyen ve bu talebi Azerbaycan tarafından kabul edilen Ermenistan ise, 25 Kasım'a bir gün kala askerlerini bölgeden çekiyor.

#13
Foto - Dağlık Karabağ'da ağır bir hezimet yaşayan Ermenistan Ağdam'ın ardından Kelbecer'i de iade etmeye hazırlanırken, AP'nin dünyaya geçtiği fotoğraflar büyük ses getirdi.

Dağlık Karabağ'da ağır bir hezimet yaşayan Ermenistan Ağdam'ın ardından Kelbecer'i de iade etmeye hazırlanırken, AP'nin dünyaya geçtiği fotoğraflar büyük ses getirdi.

#14
Foto - Sosyal medyada paylaşılan videoda, bölgedeki Ermenistan birliklerinin konvoylarla Kelbecer'den bir daha dönmemek üzere ayrıldığı görüldü.

Sosyal medyada paylaşılan videoda, bölgedeki Ermenistan birliklerinin konvoylarla Kelbecer'den bir daha dönmemek üzere ayrıldığı görüldü.

#15
Foto - Video kaydında en dikkat çekici an ise, tarihi bir yenilgi alan askerlerin hiçbir şey olmamış gibi otobüsün penceresinden Ermenistan bayrağı gösterip zafer işareti yapmasıydı.

Video kaydında en dikkat çekici an ise, tarihi bir yenilgi alan askerlerin hiçbir şey olmamış gibi otobüsün penceresinden Ermenistan bayrağı gösterip zafer işareti yapmasıydı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23