• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Emniyet suçlulara göz açtırmıyor!

2022-08-05 22:01:10
Emniyet suçlulara göz açtırmıyor!

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü tarafından helikopter destekli "Yeditepe Huzur Uygulaması" gerçekleştirildi. Fatih’teki uygulamada şüpheli şahısların kimlik sorguları yapılırken, araçlar ise tek tek arandı.

#1
Foto - İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen uygulama saat 21.30 sıralarında başladı.

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen uygulama saat 21.30 sıralarında başladı.

#2
Foto - Uygulama, Beyoğlu Taksim Meydanı, Fatih Millet Caddesi ve Kadıköy başta olmak üzere belirlenen birçok noktada gerçekleştirildi.

Uygulama, Beyoğlu Taksim Meydanı, Fatih Millet Caddesi ve Kadıköy başta olmak üzere belirlenen birçok noktada gerçekleştirildi.

#3
Foto - Uygulamaya Özel Harekat polisleri, Asayiş Şube Müdürlüğü, ilçe emniyet müdürlükleri, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme, Havacılık ve Narkotik Suçlarla Mücadele şubelerine bağlı polisler ekipleri katıldı.

Uygulamaya Özel Harekat polisleri, Asayiş Şube Müdürlüğü, ilçe emniyet müdürlükleri, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme, Havacılık ve Narkotik Suçlarla Mücadele şubelerine bağlı polisler ekipleri katıldı.

#4
Foto - Fatih Millet Caddesi'nde yapılan denetimde trafik ekipleri, sürücü ve araçların belgelerini inceledi. Asayiş ekipleri de araçları kontrol ederek, sürücü ve yolcuların üst aramasını gerçekleştirdi.

Fatih Millet Caddesi'nde yapılan denetimde trafik ekipleri, sürücü ve araçların belgelerini inceledi. Asayiş ekipleri de araçları kontrol ederek, sürücü ve yolcuların üst aramasını gerçekleştirdi.

#5
Foto - Polis helikopterinin de destek verdiği uygulamada narkotik köpeği

Polis helikopterinin de destek verdiği uygulamada narkotik köpeği "Hanna" araçları didik didik aradı. Uygulamanın gecenin ilerleyen saatlerine kadar süreceği öğrenildi.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23