• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
4
Ekrem İmamoğlu'ndan cumhurbaşkanı adaylığı açıklaması

2020-05-27 13:07:49
Ekrem İmamoğlu'ndan cumhurbaşkanı adaylığı açıklaması

İBB Başkanlığı koltuğuna oturmasının ardından gündemi skandallarıyla meşgul eden CHP'li Ekrem İmamoğlu, "Cumhurbaşkanlığına aday olacak mısınız?" sorusuna cevap verdi.

#1
Foto - Seçim öncesi 'her şey çok güzel olacak' vaadinde bulunan ancak koltuğa oturmasının ardından işçi kıyımları, tatilleri, Yenikapı ve antrikot tiyatrolarıyla gündemi meşgul eden CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu,

Seçim öncesi 'her şey çok güzel olacak' vaadinde bulunan ancak koltuğa oturmasının ardından işçi kıyımları, tatilleri, Yenikapı ve antrikot tiyatrolarıyla gündemi meşgul eden CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu,"Cumhurbaşkanlığına aday olacak mısınız?" sorusunu cevapladı.

#2
Foto - Bilimci ve çağdaş geçinen CHP yandaşı BirGün'e konuşan cumhurbaşkanlığına adaylık niyetinin olmadığını söyledi.

Bilimci ve çağdaş geçinen CHP yandaşı BirGün'e konuşan cumhurbaşkanlığına adaylık niyetinin olmadığını söyledi.

#3
Foto - Ölümcül koronavirüs salgını günlerinde otobüs metrobüs ve metro seferlerinde kesinti yaparak İstanbulluların canını hiçe sayan CHP'li başkan,

Ölümcül koronavirüs salgını günlerinde otobüs metrobüs ve metro seferlerinde kesinti yaparak İstanbulluların canını hiçe sayan CHP'li başkan, "Ben işimi yapıyorum. Her yerde söyledim, böyle bir niyetimin olması mümkün değil. Doğru da değil. Yani siz İBB gibi kutsal bir süreci yönetirken, böyle bir görevi yaparken, gözünüz başka işlerde ise işinizde başarılı olma şansınız yok" ifadelerini kullandı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı