• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Dizilerini bir bir harcayan Fox TV'ye Türk milleti tokadı indirdi!

2020-11-30 11:52:33
Dizilerini bir bir harcayan Fox TV'ye Türk milleti tokadı indirdi!

Ahlaksız dizileri nedeniyle halk tokadı yiyen FOX TV, bu sezon resmen dibe vurdu. Skandal içeriklere sahip tepki çeken dizileri seyirci tarafından rağbet görmeyen FOX TV yapımlarının teker teker fişini çekti. İzlenme oranı düşen kanal, 'Son Yaz' adlı yeni dizi ile kötü sondan kurtulmanın çabası içine girdi.

#1
Foto - Yahudi medya patronu Rupert Murdoch'un sahibi olduğu kanalda yayınlanan Mucize Doktor ve Kefaret dizileri de istenilen reytingleri yakalayamadı.

Yahudi medya patronu Rupert Murdoch'un sahibi olduğu kanalda yayınlanan Mucize Doktor ve Kefaret dizileri de istenilen reytingleri yakalayamadı.

#2
Foto - Reytinglerde çakılan Sen Çal Kapımı adlı dizinin de izlenme oranı gittikçe düşüyor.

Reytinglerde çakılan Sen Çal Kapımı adlı dizinin de izlenme oranı gittikçe düşüyor.

#3
Foto - Kanal, Fatih Portakal’ın ayrılmasından sonra Selçuk Tepeli'ye devredilen ana haber bülteninin de düşüş yaşadı.

Kanal, Fatih Portakal’ın ayrılmasından sonra Selçuk Tepeli'ye devredilen ana haber bülteninin de düşüş yaşadı.

#4
Foto - Bu sezona kötü başlayan Fox TV, Bay Yanlış, Savaşçı ve Öğretmen dizilerini resmen harcadı. Savaşçı dizisinin yeni sezonu bile çekilemedi.

Bu sezona kötü başlayan Fox TV, Bay Yanlış, Savaşçı ve Öğretmen dizilerini resmen harcadı. Savaşçı dizisinin yeni sezonu bile çekilemedi.

#5
Foto - Son olarak günü değiştirilen Zümrüdüanka dizisinin final yapması bekleniyor.

Son olarak günü değiştirilen Zümrüdüanka dizisinin final yapması bekleniyor.

#6
Foto - Dizilerden umduğunu bulamayan FOX TV akıllanmadı. Dizilerinin tek tek dizi mezarlığına gömen kanal “Son Yaz” adlı yeni bir dizi piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Konusu itibariyle final yapan ahlaksız içeriklere sahip dizileri ile benzeşen bu yeni yapımın kanalı kurtaramayacağı ve reytinglerde yaşanan düşüşün süreceği yorumları yapılıyor.

Dizilerden umduğunu bulamayan FOX TV akıllanmadı. Dizilerinin tek tek dizi mezarlığına gömen kanal “Son Yaz” adlı yeni bir dizi piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Konusu itibariyle final yapan ahlaksız içeriklere sahip dizileri ile benzeşen bu yeni yapımın kanalı kurtaramayacağı ve reytinglerde yaşanan düşüşün süreceği yorumları yapılıyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23