• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Bu düşmanlığa ve yalanlara ‘gazetecilik’ diyorlar! Tek sayfada 4 operasyon

2020-07-12 12:24:43
Bu düşmanlığa ve yalanlara ‘gazetecilik’ diyorlar! Tek sayfada 4 operasyon

Tekzip yayınlamaktan bıkmayan Cumhuriyet paçavrası, bugün yine yalan haberlerine devam etti. Cumhuriyet’in, Ayasofya Camii için verilen kararı hazmedemediği görülürken, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın da hükümete yönelik düşmanca sözlerine yer verildi.

#1
Foto - Türkiye'deki hukuki problemleri çözmek yerine siyasetle uğraşan ve alenen CHP taraftarlığı yapan baroların saltanatı, AK Parti ve MHP'nin çabaları sonucu son buluyor. Baroların hukuku tekelinde tuttuğu ve istediği siyasi kararı verdiği düzenin son bulmasını pek tabii hazmedemeyen Cumhuriyet, konuya dair,

Türkiye'deki hukuki problemleri çözmek yerine siyasetle uğraşan ve alenen CHP taraftarlığı yapan baroların saltanatı, AK Parti ve MHP'nin çabaları sonucu son buluyor. Baroların hukuku tekelinde tuttuğu ve istediği siyasi kararı verdiği düzenin son bulmasını pek tabii hazmedemeyen Cumhuriyet, konuya dair, "Yargıya yeni bir dinamit" haberini servis etti.

#2
Foto - DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın düşmanca sözlerine de birinci sayfadan servis eden Cumhuriyet,

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın düşmanca sözlerine de birinci sayfadan servis eden Cumhuriyet, "Karanlık tüneldeyiz" ifadesini kullanarak, "Ali Babacan'a göre milli ve dini hassasiyetlerle gündem değiştiriliyor" yorumunu yaptı.

#3
Foto -

"Merkez Bankası'na Saray Damgası" diyerek algı operasyonuna kalkışan paçavra, Merkez'in idare kadrosu için likayatin gözetilmeyeceğini ima etti.

#4
Foto - Ayasofya için de skandal bir haber yayınlayan Cumhuriyet,

Ayasofya için de skandal bir haber yayınlayan Cumhuriyet, "Cumhuriyet hukuku hiçe sayılmıştır" başlığını attı. Haberde AK Parti'ye yönelik adeta nefret kusuldu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı