• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Bill Gates bir iş adamı üzerinden o şehrimizde arazi aldı! Haluk Özdil olay gelişmeyi duyurdu

2022-01-04 09:10:26
Bill Gates bir iş adamı üzerinden o şehrimizde arazi aldı! Haluk Özdil olay gelişmeyi duyurdu

Dünyanın tartışmalı isimlerinden birisi olan Microsof kurucusu Bill Gates'in Türkiye ziyaretiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Araştırmacı yazar Haluk Özdil, ziyaretle ilgili bombayı tam anlamıyla patlattı.

#1
Foto - 27 yıllık evliliğini geçen aylarda sonlandıran Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in son haftalarda Türkiye'de tatil yapması birçok kişinin dikkatini çekmişti.

27 yıllık evliliğini geçen aylarda sonlandıran Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in son haftalarda Türkiye'de tatil yapması birçok kişinin dikkatini çekmişti.

#2
Foto - Amazon’un kurucusu Jeff Bezos’un da aralarında olduğu yakın arkadaşlarıyla Ege ve Akdeniz kıyılarında doğum gününü kutlayan ve lüks teknede tatil yapan Microsoft’un kurucusu Bill Gates’in Türkiye’den arsa alma planları olduğu ortaya çıkmıştı.

Amazon’un kurucusu Jeff Bezos’un da aralarında olduğu yakın arkadaşlarıyla Ege ve Akdeniz kıyılarında doğum gününü kutlayan ve lüks teknede tatil yapan Microsoft’un kurucusu Bill Gates’in Türkiye’den arsa alma planları olduğu ortaya çıkmıştı.

#3
Foto - Birleşmiş Milletler İklim Zirvesi’ne katılmadan önce Türkiye’de tatil yapan Gates’e yakın kaynaklar ABD’nin çok okunan gazetelerinden New York Post’a açıklamalarda bulundu. Kaynaklar, “Bill Gates, yüzlerce dönümlük arsa bakıyor” demişti.

Birleşmiş Milletler İklim Zirvesi’ne katılmadan önce Türkiye’de tatil yapan Gates’e yakın kaynaklar ABD’nin çok okunan gazetelerinden New York Post’a açıklamalarda bulundu. Kaynaklar, “Bill Gates, yüzlerce dönümlük arsa bakıyor” demişti.

#4
Foto - Aynı kaynak, eski eşi ile birlikte 50 milyar dolarlık Bill&Melinda Gates Vakfı’nı yöneten Gates’in vakfı için “çok büyük bir sürdürülebilir tarım oluşturma” isteği olduğunun da altını çizmişti.

Aynı kaynak, eski eşi ile birlikte 50 milyar dolarlık Bill&Melinda Gates Vakfı’nı yöneten Gates’in vakfı için “çok büyük bir sürdürülebilir tarım oluşturma” isteği olduğunun da altını çizmişti.

#5
Foto - Ekonomist Cem Özüpak, Bill Gates'in Türkiye ziyaretine ilişkin çarpıcı değerlendirmeler yaptı. Özüpak,

Ekonomist Cem Özüpak, Bill Gates'in Türkiye ziyaretine ilişkin çarpıcı değerlendirmeler yaptı. Özüpak, "Bill Gates çok akıllı bir adam. İzmir ve Muğla’da ev fiyatları, arazi fiyatları çok arttı. Ama Bill Gates Aydın taraflarını gezdi. Kuzey Ege, arsa alınabilecek bir yer. Çanakkale’de bir köprü var. Bir transit yoludur. Bunlar yatırım tavsiyesi değil. Özellikle ev yapalım diyorsanız, konut imarlı yer alın" dedi.

#6
Foto - Araştırmacı yazar Haluk Özdil ise

Araştırmacı yazar Haluk Özdil ise "Bill Gates, Çanakkale tarafına çok feci el attı. Bir Türk iş adamı üzerinden 500 bin dönemlik alım yaptı. 500 bin dönüm bir araziden bahsediyoruz. Bir ülke kadar alandan bahsediyoruz" iddiasında bulundu.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23