• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
4
Beylikdüzü'nde kadını cep telefonuyla çeken tacizciye dayak

2022-05-25 10:54:58
Beylikdüzü'nde kadını cep telefonuyla çeken tacizciye dayak

İstanbul Beylikdüzü'nde bir kadın, durakta beklediği sırada cep telefonu kamerasıyla görüntülerini kaydeden kişiyi dövdü. Tacizci, kadının şikayeti üzerine gözaltına alındı.

#1
Foto - İstanbul'da durakta bekleyen kadını cep telefonuyla kaydeden şüpheli gözaltına alındı. Bir kişi, dün öğle saatlerinde Beylikdüzü ilçesi Barış Mahallesi'nde otobüs durağında bekleyen bir kadının görüntüsünü gizlice cep telefonuyla çekti.

İstanbul'da durakta bekleyen kadını cep telefonuyla kaydeden şüpheli gözaltına alındı. Bir kişi, dün öğle saatlerinde Beylikdüzü ilçesi Barış Mahallesi'nde otobüs durağında bekleyen bir kadının görüntüsünü gizlice cep telefonuyla çekti.

#2
Foto - Bu sırada durakta bekleyen başka bir kişinin durumu fark etmesi üzerine şüphelinin cep telefonu incelendi.

Bu sırada durakta bekleyen başka bir kişinin durumu fark etmesi üzerine şüphelinin cep telefonu incelendi.

#3
Foto - Görüntüsünün cep telefonunda kayıtlı olduğunu gören kadın, şüpheliye saldırırken polis çağrıldı. Çevredekilerin de tepki gösterdiği şüpheli, kadının şikayeti üzerine polis ekiplerince gözaltına alındı.

Görüntüsünün cep telefonunda kayıtlı olduğunu gören kadın, şüpheliye saldırırken polis çağrıldı. Çevredekilerin de tepki gösterdiği şüpheli, kadının şikayeti üzerine polis ekiplerince gözaltına alındı.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23