• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
22
Berat Albayrak'a destek çığ gibi büyüyor! On binlerce vatandaş

2020-08-07 09:40:27
Berat Albayrak'a destek çığ gibi büyüyor! On binlerce vatandaş "istifa" diyenlere cevap verdi

Dövizdeki artışın ardından gayri milli duruş sergileyen kesimler, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak için istifa çağrıları yaptı. Ekonomik verilere bakmadan sadece döviz üzerinden Bakan Albayrak'ı hedef alanlara cevap, sağduyulu vatandaşlardan geldi.

#1
Foto - On binlerce Twitter kullanıcısı, Berat Albayrak'ın yanında olduklarını gösteren mesajlar paylaştı. #BeratAlbayrakınYanındayız etiketi kısa sürede Türkiye gündemine oturdu. Etikete şimdiden 162 bin tweet atıldığı görüldü.

On binlerce Twitter kullanıcısı, Berat Albayrak'ın yanında olduklarını gösteren mesajlar paylaştı. #BeratAlbayrakınYanındayız etiketi kısa sürede Türkiye gündemine oturdu. Etikete şimdiden 162 bin tweet atıldığı görüldü.

#2
Foto - 2020 yılı 1. çeyrek büyüme oranlarını paylaşan bir vatandaş, Türkiye'nin birinci sırada olduğunu ifade ederek Albayrak'a destek verdi.

2020 yılı 1. çeyrek büyüme oranlarını paylaşan bir vatandaş, Türkiye'nin birinci sırada olduğunu ifade ederek Albayrak'a destek verdi.

#3
Foto -

"Pandemiye ve aralıksız devam eden finans saldırılarına rağmen gece gündüz çalışarak milli ekonomi hedefi için büyük gayret gösteren Hazine ve Maliye Bakanımız Sn. Berat Albayrak'ın yanındayız"

#4
Foto - Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli: Tarafımız belli. Küresel çetelere karşı elbette kendi ülkemizin yanındayız. Cumhurbaşkanımızın yanındayız. Berat Albayrak'ın yanındayız.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli: Tarafımız belli. Küresel çetelere karşı elbette kendi ülkemizin yanındayız. Cumhurbaşkanımızın yanındayız. Berat Albayrak'ın yanındayız.

#5
Foto - Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan: Yolu doğru olanın yükü ağır olur. Hayırlı cumalar. Berat Albayrak'ın yanındayız.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan: Yolu doğru olanın yükü ağır olur. Hayırlı cumalar. Berat Albayrak'ın yanındayız.

#6
Foto - IMF hayranlarına inat, Batı sevicilere inat, Faiz lobilerine inat, İçeride ve dışarıda bu ülkenin batmasını dört gözle bekleyen kan emicilere inat Berat Albayrak'ın yanındayız.

IMF hayranlarına inat, Batı sevicilere inat, Faiz lobilerine inat, İçeride ve dışarıda bu ülkenin batmasını dört gözle bekleyen kan emicilere inat Berat Albayrak'ın yanındayız.

#7
Foto -

"Cumhurbaşkanımız ile birlikte Akdeniz'deki enerji hamlesini başlatan, IMF lobisine boyun eğmeyen, Halkbank kumpasının bozulmasında büyük rol oynayan kıymetli bakanımız Berat Albayrak'ın yanındayız. Günlük iniş çıkışlara idealler teslim edilmez, edilmemeli..."

#8
Foto -

"İstifasını isteyenlerin çoğunun dünyadan haberi yok: bir kısmının ise dünyadan, efendilerinin kölesi olacak kadar fazlaca haberi var. Berat Albayrak'ın yanındayız"

#9
Foto -

"Akdeniz'deki enerji hamlesinin başlamasına vesile olan, IMF lobisine boyun eğmeyen, faiz lobisi ile mücadele eden, kısacası tüm saldırılara rağmen milli ve yerli ekonomi için mücadele eden Berat Albayrak'ın yanındayız."

#10
Foto -

"Tarafımız bellidir!"

#11
Foto - ABD Başkanı Donald Trump,

ABD Başkanı Donald Trump, "Türk ekonomisini mahvedeceğiz, yok edeceğiz" sözüne ve Londra çetesinin gece yarısı kur operasyonlarına rağmen, Türkiye'yi IMF'ye teslim etmeyen Berat Albayrak'ın yanındayız. 2018'de otel köşelerinde IMF ile iş çeviren çantacı ahlaksızları bu millet unutmadı.

#12
Foto -

"Düşman oklarını takip edin. O size kimin yanında durmanız gerektiğini söyler. Küresel çetelere karşı elbette ülkemizin yanındayız. Türkiye tarihi yürüyüşüne ve yükselişine devam edecektir. Reis'e ve ekibine güveniyoruz. Kimseye yedirecek bakanımız yok. Berat Albayrak'ın yanındayız."

#13
Foto -

"2 yıldır Türkiye ekonomisine karşı yapılan tüm operasyonlar ve dünyadaki ekonomik daralmaya rağmen ülkemizin ilk çeyrekte pozitif yönde ilerlemesi birilerini yine rahatsız etmiş. Biz liderimize ve hükümetimize güveniyoruz. Berat Albayrak'ın yanındayız."

#14
Foto -

"2008 krizinin tersine bu sefer esnafın, şirketlerin batmasına müsaade etmediği için, dünya krize girmişken destek paketleriyle ekonomiyi ayakta tuttuğu için başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye'ye hizmet eden ekibiyle birlikte Berat Albayrak'ın yanındayız."

#15
Foto -

"Devletimize ekonomik olarak zarar vermeye çalışanlara karşı Berat Albayrak'ın yanındayız."

#16
Foto -

"Tüm dünyada küçülmeler yaşanırken, ülkemiz salgın şartlarına rağmen her alanda büyümeye devam ediyor. Türkiye, kur ve döviz manipülasyonlarına ve faiz lobisine karşı yerli üretim ve milli ekonomi hamlelerine kararlılıkla sürdürecektir. Berat Albayrak'ın yanındayız."

#17
Foto -

"Berat Albayrak'ın yanındayız. Bunlar bize ne ilk saldırıları ne de son olacak. Onlar meşrepleri gereği işini yapacak biz de sizlerine yanında durup görebimizi yapacağız. Allah yar ve yardımcınız olsun."

#18
Foto -

"Milli hedefleri olan ve milli ekonomi için canla başla çalışan bir bakanın iyi gününde de kötü gününde de yanındayız. Berat Albayrak'ın yanındayız"

#19
Foto -

"Her şeye rağmen dik durdu, asla ama asla pes etmedi. Bu zor zamanda pes etmeyeeksin... Onlar sadece laf taşır, sağda solda konuşur. Söz değil icraat lazım. Berat Albayrak'ın yanındayız."

#20
Foto -

"Ülkemiz ve milli ekonomimiz için gece gündüz her türlü gayreti gösteren sayın bakanımız Berat Albayrak'ın yanındayız."

#21
Foto -

"Ülke ekonomisiyle dışa bağımlılığı bitirme noktasına gelen, koronavirüs sürecinde 600 milyar TL destek sağlayan ve hazinemizi güçlü tutan sayın bakanımız Berat Albayrak'ın yanındayız"

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı