• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Başlamadan tartışıldı! Yalnız Kurt yapımcısı bomba detayı verdi! ‘Neden durdurulamıyorlar?’

2021-12-03 12:32:53
Başlamadan tartışıldı! Yalnız Kurt yapımcısı bomba detayı verdi! ‘Neden durdurulamıyorlar?’

Yakın zamanda ATV ekranında seyircilerle buluşacak olan yeni ‘Kurtlar Vadisi’ olarak anılan Yalnız Kurt dizisi heyecanla bekleniyor.

#1
Foto - Hazırlıkları devam eden ve tanıtımı çok beğenilen dizinin şifrelerini yapımcı Osman Sınav verdi.

Hazırlıkları devam eden ve tanıtımı çok beğenilen dizinin şifrelerini yapımcı Osman Sınav verdi.

#2
Foto - 1956 yılında Türkiye’nin NATO’ya girmesi ile başlayan süreç ve sonrasını da konu alacak dizide Hasan Denizyaran, Cihan Ünal, Damla Colbay, Kürşat Alnıaçık, Murat Han, Deniz Evin gibi oyuncular yer alıyor.

1956 yılında Türkiye’nin NATO’ya girmesi ile başlayan süreç ve sonrasını da konu alacak dizide Hasan Denizyaran, Cihan Ünal, Damla Colbay, Kürşat Alnıaçık, Murat Han, Deniz Evin gibi oyuncular yer alıyor.

#3
Foto - Daha önce Kurtlar Vadisi ve Sen Anlat Karadeniz dizileri ile adından söz ettiren Osman Sınav’dan açıklama geldi.

Daha önce Kurtlar Vadisi ve Sen Anlat Karadeniz dizileri ile adından söz ettiren Osman Sınav’dan açıklama geldi.

#4
Foto - Milliyet yazarlarından Sina Koloğlu’nun haberine göre Türkiye’de işlenen cinayetler, yaşanan siyası çekişmeler, terör ile mücadelenin detayları bu dizide yansıtılacak.

Milliyet yazarlarından Sina Koloğlu’nun haberine göre Türkiye’de işlenen cinayetler, yaşanan siyası çekişmeler, terör ile mücadelenin detayları bu dizide yansıtılacak.

#5
Foto - Osman Sınav, Yalnız Kurt dizisi için şu detayları anlattı: “Tüm bunlara tek bir cümlem var. 1956’dan beri yani Türkiye’nin NATO’ya girişinden beri benim ülkemde neler oldu, neden oldu? Golyat ve etrafındakiler neden durdurulamıyor? Türkiye tam bağımsızlık yolunda ihanetlerle durduruluyor. Her şeye rağmen, yürüyebilmemiz için, ihtiyacımız olan duruşu ve karakteri arayışımdır bu dizi.”

Osman Sınav, Yalnız Kurt dizisi için şu detayları anlattı: “Tüm bunlara tek bir cümlem var. 1956’dan beri yani Türkiye’nin NATO’ya girişinden beri benim ülkemde neler oldu, neden oldu? Golyat ve etrafındakiler neden durdurulamıyor? Türkiye tam bağımsızlık yolunda ihanetlerle durduruluyor. Her şeye rağmen, yürüyebilmemiz için, ihtiyacımız olan duruşu ve karakteri arayışımdır bu dizi.”

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23