• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
19
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı gündeme bomba gibi düştü! Ahlaki değeri olmayan bir düşman…

2021-09-17 09:37:03
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı gündeme bomba gibi düştü! Ahlaki değeri olmayan bir düşman…

Uyanış Büyük Selçuklu, Masumlar Apartmanı, Gönül Dağı, Teşkilat gibi dizilerle liderliği elden bırakmayan TRT şimdi de yeni yapımlarıyla tekrar zirvede.

#1
Foto - Osmanlı Devleti’nde Kaptanı derya olarak görev yapan Barbaros Hayreddin Paşa'nın hayatını konu edinen Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde Oruç Reis ve kardeşleri Hızır Reis, İshak ve İlyas Reislerin denizlerdeki macera dolu hikayeleri ekranlara geliyor.

Osmanlı Devleti’nde Kaptanı derya olarak görev yapan Barbaros Hayreddin Paşa'nın hayatını konu edinen Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde Oruç Reis ve kardeşleri Hızır Reis, İshak ve İlyas Reislerin denizlerdeki macera dolu hikayeleri ekranlara geliyor.

#2
Foto - Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı oyuncuları ile Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı konusu merak ediliyordu ve dizi yayınlandı.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı oyuncuları ile Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı konusu merak ediliyordu ve dizi yayınlandı.

#3
Foto - Dünyaca ünlü yönetmen ve teknik ekibin eşlik ettiği dizide dünya yapımları Karayip Korsanları, Vikings gibi dizilerin sahnelerine benzer sahneler dikkat çekti.

Dünyaca ünlü yönetmen ve teknik ekibin eşlik ettiği dizide dünya yapımları Karayip Korsanları, Vikings gibi dizilerin sahnelerine benzer sahneler dikkat çekti.

#4
Foto - Bol aksiyon dolu sahnelerin olduğu dizide, dövüş anında kamera açılarının sabit durmayarak sürekli hareket ettiği ve bolca detay görüntülerin olduğu görüldü.

Bol aksiyon dolu sahnelerin olduğu dizide, dövüş anında kamera açılarının sabit durmayarak sürekli hareket ettiği ve bolca detay görüntülerin olduğu görüldü.

#5
Foto - TRT1’in yeni projesi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 1. Bölüm ile adeta ortalığı yıktı geçti. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 1. Bölüm’de neler anlatıldı? Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı oyuncuları kimler?

TRT1’in yeni projesi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 1. Bölüm ile adeta ortalığı yıktı geçti. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 1. Bölüm’de neler anlatıldı? Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı oyuncuları kimler?

#6
Foto - Midilli’den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan dizi; Sipahi Yakup Ağa’nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüveninin anlatılacağı birinci bölümde nefesler kesildi. Midilli Fatihi Yakup Ağa’nın oğulları İshak, Oruç, Hızır ve İlyas babalarının ölümünden sonra ayrı düşmüşlerdir. Oruç ve İlyas, İshak Ağalarının karşı çıkmasına rağmen denizlere açılmışlardır.

Midilli’den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan dizi; Sipahi Yakup Ağa’nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüveninin anlatılacağı birinci bölümde nefesler kesildi. Midilli Fatihi Yakup Ağa’nın oğulları İshak, Oruç, Hızır ve İlyas babalarının ölümünden sonra ayrı düşmüşlerdir. Oruç ve İlyas, İshak Ağalarının karşı çıkmasına rağmen denizlere açılmışlardır.

#7
Foto - İshak, Hızır’ın baba ocağı Midilli’de olmasından çok memnundur ancak Hızır’ın aklında da kitapçı Süleyman Usta ile birlikte peşine düştüğü büyük ve kutsal “sır” vardır. Ancak bu kutsal sırrın tek arayanı onlar değildir. Bu uğurda her kötülüğü yapabilecek olan Pietro da boş durmamaktadır. Baba Oruç ve İlyas korumalık görevini üstlendikleri gemide bir saldırıya uğrarlar. Bu saldırıdan sonra Oruç ve İlyas yeni bir düşman edinirler.

İshak, Hızır’ın baba ocağı Midilli’de olmasından çok memnundur ancak Hızır’ın aklında da kitapçı Süleyman Usta ile birlikte peşine düştüğü büyük ve kutsal “sır” vardır. Ancak bu kutsal sırrın tek arayanı onlar değildir. Bu uğurda her kötülüğü yapabilecek olan Pietro da boş durmamaktadır. Baba Oruç ve İlyas korumalık görevini üstlendikleri gemide bir saldırıya uğrarlar. Bu saldırıdan sonra Oruç ve İlyas yeni bir düşman edinirler.

#8
Foto - Daha Baba Oruç ve İlyas İskenderiye’ye dönmeden, kötü haber Venedikli deniz tüccarlarının kurduğu Unita’nın hanına bomba gibi düşer. Antuan; hiçbir ahlaki değeri olmayan, azılı bir düşmandır. Unita’nın İskenderiye sorumlusu Sylvio’nun kızı İsabel, Baba Oruç ve İlyas için endişelense de artık olan olmuştur.

Daha Baba Oruç ve İlyas İskenderiye’ye dönmeden, kötü haber Venedikli deniz tüccarlarının kurduğu Unita’nın hanına bomba gibi düşer. Antuan; hiçbir ahlaki değeri olmayan, azılı bir düşmandır. Unita’nın İskenderiye sorumlusu Sylvio’nun kızı İsabel, Baba Oruç ve İlyas için endişelense de artık olan olmuştur.

#9
Foto - Yapımcılığını ES Film’in yaptığı, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın üstlendiği, senaryosunu Mustafa Burak Doğu ve Ethem Arslan’ın yazdığı dizinin güçlü bir oyuncu kadrosu bulunuyor.

Yapımcılığını ES Film’in yaptığı, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın üstlendiği, senaryosunu Mustafa Burak Doğu ve Ethem Arslan’ın yazdığı dizinin güçlü bir oyuncu kadrosu bulunuyor.

#10
Foto - Barbaroslar dizisi nerede çekiliyor? Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin çekimleri Antalya, Marmaris ve İstanbul'da devam ediyor.

Barbaroslar dizisi nerede çekiliyor? Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin çekimleri Antalya, Marmaris ve İstanbul'da devam ediyor.

#11
Foto - İşte Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi oyuncuları ve dizideki karakterleri… Engin Altan Düzyatan – Oruç Reis

İşte Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi oyuncuları ve dizideki karakterleri… Engin Altan Düzyatan – Oruç Reis

#12
Foto - Ulaş Tuna Astepe – Hızır Reis

Ulaş Tuna Astepe – Hızır Reis

#13
Foto - Yetkin Dikinciler – İshak

Yetkin Dikinciler – İshak

#14
Foto - Melis Babadağ – Zeynep

Melis Babadağ – Zeynep

#15
Foto - Yiğit Özşener -Pietro

Yiğit Özşener -Pietro

#16
Foto - Pelin Akil- Isabel

Pelin Akil- Isabel

#17
Foto - Gülcan Arslan- Despina

Gülcan Arslan- Despina

#18
Foto - İsmail Filiz – Kılıçoğlu

İsmail Filiz – Kılıçoğlu

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23