• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
Atina kaşınıyor! Yunan savaş gemisinden telsizle Türk gemisine anons

2020-08-11 11:17:17
Atina kaşınıyor! Yunan savaş gemisinden telsizle Türk gemisine anons

Türkiye’nin Navtex ilanı sonrası Yunanistan’da ortalık karıştı. Bölgede büyük korkuya kapılan Yunan ordusunun son durumunu Atina yönetimine yakın gazeteler manşetlerine taşıdı.

#1
Foto - Yunan basını, iki ülkeye ait donanmanın hazır kıta beklediğini ve ABD’nin de bölgeye savaş uçaklarını yolladığını yazdı. Yunanlılar, Yunanistan’a ait savaş gemilerinden telsizlerle anonslar yapıldığını duyurdu.

Yunan basını, iki ülkeye ait donanmanın hazır kıta beklediğini ve ABD’nin de bölgeye savaş uçaklarını yolladığını yazdı. Yunanlılar, Yunanistan’a ait savaş gemilerinden telsizlerle anonslar yapıldığını duyurdu.

#2
Foto - Ülkenin yüksek tirajlı gazetelerinden biri olan Kathimerini, Türkiye ve Yunanistan arasındaki gerilim had safhada olduğunu ve ilişkilerin ip üzerinde yürümeye benzediğini yazdı.

Ülkenin yüksek tirajlı gazetelerinden biri olan Kathimerini, Türkiye ve Yunanistan arasındaki gerilim had safhada olduğunu ve ilişkilerin ip üzerinde yürümeye benzediğini yazdı.

#3
Foto - Milliyet’in haberine göre, gazete ayrıca 24 saat içerisinde bir şeyler yaşanabileceğini o yüzde kritik saatlere girildiğini belirtti.

Milliyet’in haberine göre, gazete ayrıca 24 saat içerisinde bir şeyler yaşanabileceğini o yüzde kritik saatlere girildiğini belirtti.

#4
Foto - Yaşanan son gelişmelerin ardından Kathimerini gazetesi, Yunanistan’ın en yetkili ismi olan Genelkurmay Başkanı Konstantinos Floros'un Miçotakis tarafından acil koduyla yapılan toplantıya askeri üniforma ile katılım sağladığını belirtti.

Yaşanan son gelişmelerin ardından Kathimerini gazetesi, Yunanistan’ın en yetkili ismi olan Genelkurmay Başkanı Konstantinos Floros'un Miçotakis tarafından acil koduyla yapılan toplantıya askeri üniforma ile katılım sağladığını belirtti.

#5
Foto - Gazete ek olarak, Yunan tarafının küstah çıkışına da yer verdi. Yunan hükümetinin, ‘Türkiye’nin şantajlarına gelmeyeceğiz’ açıklamasını vererek sismik araştırma gemilerinin hareket ettiği haritayı da verdi.

Gazete ek olarak, Yunan tarafının küstah çıkışına da yer verdi. Yunan hükümetinin, ‘Türkiye’nin şantajlarına gelmeyeceğiz’ açıklamasını vererek sismik araştırma gemilerinin hareket ettiği haritayı da verdi.

#6
Foto - Ta Nea ise yaşananları ‘Ege dehşet’ şeklinde vererek yaşananları sansasyonel bir şekilde abarttı. Gazete, Türk donanmasına ait savaş gemilerinin hazır kıta durumda olduğunu yazdı.

Ta Nea ise yaşananları ‘Ege dehşet’ şeklinde vererek yaşananları sansasyonel bir şekilde abarttı. Gazete, Türk donanmasına ait savaş gemilerinin hazır kıta durumda olduğunu yazdı.

#7
Foto - Yunan gazetesi, Yunanistan ordusuna ait jetlerin de havalanmak için emir beklediğini öne sürdü. Gazete, Yunan donanması tarafından Türk gemilerine anons ile bölgeden uzaklaşmaları yönünde çağrılar yapıldığını belirtti.

Yunan gazetesi, Yunanistan ordusuna ait jetlerin de havalanmak için emir beklediğini öne sürdü. Gazete, Yunan donanması tarafından Türk gemilerine anons ile bölgeden uzaklaşmaları yönünde çağrılar yapıldığını belirtti.

#8
Foto - To Vima ise Yunanistan ordusunun üst düzey alarm verdiğini manşetlerine taşıdı. Gerilimin en yüksek düzeye tırmandığını yazan gazete, manşeti ise ‘Gerilim gecesi’ şeklinde attı.

To Vima ise Yunanistan ordusunun üst düzey alarm verdiğini manşetlerine taşıdı. Gerilimin en yüksek düzeye tırmandığını yazan gazete, manşeti ise ‘Gerilim gecesi’ şeklinde attı.

#9
Foto - Yunanistan’ın hadsiz tutumlarının ardından Türkiye’nin BM’ye bildirdiği harita paylaşıldı.

Yunanistan’ın hadsiz tutumlarının ardından Türkiye’nin BM’ye bildirdiği harita paylaşıldı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı