• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Alparslan Büyük Selçuklu'ya bomba isim! Fahriye Evcen'in yerine geldi

2022-06-21 18:31:03
Alparslan Büyük Selçuklu'ya bomba isim! Fahriye Evcen'in yerine geldi

İkinci sezonu merakla beklenen Alparslan Büyük Selçuklu'ya ses getirecek bir isim transfer oldu. Gelen isim Fahriye Evcen'in yerini dolduracak.

#1
Foto - TRT 1 ekranlarının izlenme rekorları kıran Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, 30 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanan 27. bölümüyle birlikte sezon finali yaptı.

TRT 1 ekranlarının izlenme rekorları kıran Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, 30 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanan 27. bölümüyle birlikte sezon finali yaptı.

#2
Foto - Başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcen'in yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde seyircileri üzen bir ayrılık yaşandı.

Başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcen'in yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde seyircileri üzen bir ayrılık yaşandı.

#3
Foto -

"Akça Hatun"u oynayan Fahriye Evcen, sezon finalinde diziye veda etti. Yeni sezona hazırlanan Alparslan: Büyük Selçuklu'nun kadrosu yenilenmeye başladı. Diziden ayrılan Fahriye Evcen'in yerine gelecek isim belli oldu.

#4
Foto - Evlerinin Önü Boyalı Direk şarkısıyla müzik sektöründe adını duyuran ancak oyunculuğunu da bir o kadar konuşturan Öykü Gürman, ekranlara dönüyor. Yayınlandığı dönemde büyük bir başarı yakalayan Sen Anlat Karadeniz dizisinde Asiye karakteriyle beğeni toplayan Gürman, Alparslan dizisiyle el sıkıştı. tv100'ün haberine göre, Öykü Gürman, dizide Öke Hatun'u oynayacak.

Evlerinin Önü Boyalı Direk şarkısıyla müzik sektöründe adını duyuran ancak oyunculuğunu da bir o kadar konuşturan Öykü Gürman, ekranlara dönüyor. Yayınlandığı dönemde büyük bir başarı yakalayan Sen Anlat Karadeniz dizisinde Asiye karakteriyle beğeni toplayan Gürman, Alparslan dizisiyle el sıkıştı. tv100'ün haberine göre, Öykü Gürman, dizide Öke Hatun'u oynayacak.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23